Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike

Lëkurë Normale

Po shfaqen 1–16 nga 108 përfundime gjithsej

Filter

Nese keni nje lekure normale forconi, tendosni, zbusni dhe ndriçoni lëkurën tuaj duke rritur rezistencën ndaj shenjave të plakjes dhe duke ruajtur shkëlqimin rinor! Produkte koreane per lekure normale.

3 persona po shohin produktin