Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike
Mizon

Mizon Night Repair Seruming Ampoule

Serum nate antirrudhë

3,400L

Rigjeneroni lëkurën me një pikë! 

• I jep gjallëri lëkurës për 12 orë
• Përmirëson rrudhat dhe parandalon krijimin e tyre
• Gjallëron lëkurën dhe ndricon tonin e saj
• Teksturë e lehtë dhe e sigurt

*Mund ta përdorni për fytyrën, qafën dhe zonën e dekoltesë.

TE GJITHA PRODUKTET E SHITURA

Përmirëson rrudhat – Funksion rigjallërues me adenozinë dhe niacinamide që kujdesen për rrudhat dhe linjat e imëta duke i përmirësuar dhe mbushur teksturën e tyre.

Rigjeneron  lëkurën –  Rrit elasticitetin e lëkurës, nxit rigjenerimin e lëkurës dhe kujdeset për shenjat e tjera të plakjes.  Serumi i natës për lëkurën e maturuar, kujdeset për cdo problematikë të lëkurës tuaj teksa ju flini.

Efekt afatgjatë – 12 orë lëkurë të gjallë dhe plotë jetë. Energjizues për lëkurën e lodhur nga stresi dhe mjedisi i dëmshëm gjatë ditës

Formulë e sigurt – E sigurt për të gjitha llojet e lëkurës si dhe është e testuar dermatologjikisht. Formula hipoalergjike, pa parabene.

Udhëzime për përdorim :

1: Aplikoni 2-4 pika në fytyrë, në lëkurë të pastruar dhe mbaheni gjthë natën.
2: Shtoni disa pika në kremin tuaj për kujdesin e lëkurës dhe vendoseni në fytyrë..
3: Shtoni disa pika në maskë (sheetmask/maskë nate).
4: Shtoni 1-2 pika në kremin ose bazën tuaj BB përpara aplikimit.
Kjo do t’i japë lëkurës një pamje më të butë dhe hidratim më të mirë.

Përbërës

Water,Butylene Glycol,Glycerin,Niacinamide,Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane,Phenoxyethanol,Phenyl Trimethicone,PEG-40Hydrogenated Castor Oil,Carbomer,Tromethamine,1,2-Hexanediol,Ethylhexylglycerin,Xanthan Gum,Adenosine,TocopherylAcetate,Dextrin,Disodium EDTA,Lavandula Angustifolia (Lavender) Water,Sodium Hyaluronate,Theobroma Cacao (Cocoa) Extract,BetulaAlba Juice,Natto Gum,Alcohol,Beta-Glucan,Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract,Lecithin,Caprylic/Capric Triglyceride,Aloe Barbadensis LeafExtract,BHT,Diisopropyl Adipate,Ubiquinone,Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate,Yellow 5 (CI 19140),Palmitoyl Tripeptide-5,Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract,Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract,Prunus Serotina (Wild Cherry) FruitExtract,Cornus Officinalis Fruit Extract,Punica Granatum Fruit Extract,Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract,Origanum VulgareExtract,Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract,Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf/Stem Extract,Copper Tripeptide-1

Color

,

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Night Repair Seruming Ampoule”
5 persona po shohin produktin