Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket SPF Serume Syte Hidratues Maska Trajtime Lares Toner/Essence Eksfoliant Shampo Kozmetike Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set
Mizon

Mizon Joyful Time Essence Mask Olive

Maskë fletë me ekstrakt ulliri

300L

Moisturizing

Ulliri –  nxit prodhimin e elastinës dhe kolagjenit nga lëkura, si rezultat, ngjyra e lëkurës barazohet, rrudhat bëhen më pak të theksuara, lëkura duket më elastike dhe e butë.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Rigjeneron Rrudha Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Ekstrakt ulliri Formati: 23 gr Kategorite:

TE GJITHA PRODUKTET E SHITURA

Olive Mask Tutorial

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lengun e mbetur perhapeni ne fytyre, dekolte, duar derisa ta perthithi lëkura.

Color

Manufacturer

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Joyful Time Essence Mask Olive”
4 persona po shohin produktin
Keshille Skincare? Na shkruaj!