Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike

Lekurë e Yndyrshme

Po shfaqen 1–16 nga 95 përfundime gjithsej

Filter

Nëse lëkura juaj ka gjithmonë shkëlqim ka të ngjarë që të keni një lëkurë të yndyrshme. Nje Lekure e yndyrshme ka tendencë të djersitet më shumë dhe të krijojë më shumë probleme siç janë aknet. Ky lloj lëkure është shumë i përhapur dhe kërkon një kujdes të veçantë. Produkte koreane per lekure te yndyrshme

5 persona po shohin produktin