Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine

Lekurë e Thate

Po shfaqen 1–16 nga 110 përfundime gjithsej

Filter

Lekure e thate dhe dehidratimi i saj janë në fakt dy shqetësime të ndryshme, por që kanë simptoma shumë të ngjashme. E para tharja, shkaktohet nga mungesa e yndyrës në lëkurë. Simptomat e një lëkure të thatë përfshijnë skuqje, ndjeshmëri e tepërt. kruarje dhe çarje të lëkurës. Produkte koreane per lekure te thate.

2 persona po shohin produktin