Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-26%
Mizon

Mizon Cicaluronic Cleansing Balm

Balsam larës

(2 shqyrtime nga klientë)

Çmimi origjinal qe: 1,890L.Çmimi i tanishëm është: 1,390L.

Balsami larës që shton hidratimin dhe zbut lëkurën tuaj ndërkohë që pastron makeup-in më kokëfortë përfshirë edhe atë rezistent ndaj ujit.

Nuk lë ndjesi vajore por freskie në fund.

• Balsam me përmbajtje vajore për të depërtuar thellë në lëkurë
• Nuk ju duhet larës tjetër ( One step cleansing)
• Nuk ju “djeg” sytë, mund ta hiqni lehtësisht makeup-in e syve.
• Pastron, hidraton dhe zbut lëkurën duke lënë pas vetëm njesinë e freskisë.
• Produkt Vegan

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Pastron në thellësi Qetëson Formulimi: Balsam Përbërësit kryesorë: Centella Asiatica Hyaluronic Acid Formati: 80 ml Kategorite:
Mizon Cicaluronic Cleansing Balm
1390L
Cmimi(Sasia) : 1390L (1 cope)

Balsami larës: Shkrin shpejt dhe me lehtësi grimin e fortë. Pastron dhe hidraton plotësisht në një hap të thjeshtë. Shton lagështi dhe qetëson lëkurën, duke siguruar një përfundim freskues pa mbetje vaji.
Cicaluronic: Bashkimi i Cica (Centella Asiatica) dhe Acidit Hyaluronic e bëri linjën Cicaluronic një linjë zgjidhje komplekse qetësuese dhe hidratuese që zgjidh problemet e lëkurës dhe thatësinë menjëherë.
Pastrim me një hap: Pastrim pa hapa të ndërlikuar, edhe për grimin me ngjyra të trasha dhe të vështira për t’u hequr. Balsam pastrues i sigurt që “djeg”sytë dhe heq grimin e trashë.
Qetësues: Centella Asiatica qetëson lëkurën e ndjeshme, Acidi Hialuronik me 8 shtresa hidraton lëkurën. Aloe, Jojoba, Shafran i Indisë (turmeric) dhe Borziloku me veti qetësuese dhe zbutëse.
Si të përdorni: Duke përdorur spatulën e përfshirë në paketim, merrni një sasi të përshtatshme në fytyrën tuaj të thatë. Masazhoheni dhe më pas shplaheni me ujë të vakët.

PËRMBAN

tiger sitting in the grass and the Centella asiatica explanation on the image
Hyaluronic Acid text description
Brand

Color

2 vleresime per Mizon Cicaluronic Cleansing Balm

  1. Vilma

    Shume i mire por po te jete ne oferte eshte akoma me i mire )

  2. Erisa

    E ndricon lekuren shume e mire

Shto nje vleresim
3 persona po shohin produktin