Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike

Trajtime

Po shfaqen 1–16 nga 25 përfundime gjithsej

Filter

Trajtimet janë një pjesë e kujdesit të lëkurës që ndihmojnë në mbajtjen dhe rikthimin e shëndetit të lëkurës. Tek ne gjeni produkte të specializuara për të trajtuar probleme të caktuara të lëkurës si aknet, rrudhat, hiperpigmentacioni, etj. Trajtimet mund të përfshijnë produkte si masazhues, serumet, kremrat, maskat dhe më shumë.

5 persona po shohin produktin