Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike
Mizon

Mizon Joyful Time Essence Mask Cucumber

Maskë fletë hidratuese

250L

Shine & Moisture

Me një përmbajtje të lartë të ekstraktit të kastravecit, maska hidraton lëkurën, eliminon fryrjen, jep një efekt zbardhues.

Kastraveci është një përbërës natyral i pasur me ujë, vitamina dhe minerale. Në këtë mënyrë, hidraton lëkurën në thellësi, duke e lënë atë më të freskët, me një pamje më të gjallë dhe të shndritshme.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Zbut Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Ekstrakte bimore Formati: 23 gr Kategorite:
Mizon Joyful Time Essence Mask Cucumber
250L
Cmimi(Sasia) : 250L (1 cope)
Cucumber Mask Tutorial

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lengun e mbetur perhapeni ne fytyre, dekolte, duar derisa ta perthithi lëkura.

Manufacturer

Color

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Joyful Time Essence Mask Cucumber”
5 persona po shohin produktin