Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-25%
Mizon

Mizon All in One Snail Repair Cream

Krem hidratues antirrudhë

(1 shqyrtim nga klient)

Çmimi origjinal qe: 2,400L.Çmimi i tanishëm është: 1,800L.

Experience a skin that seems untouched by time !

• Bestseller

• Përmban 92% ekstrakt nga jarga e kërmillit
• Kujdeset për shenjat në lëkurë
• Përmirëson rrudhat e lehta.
• Hidraton dhe zbut
• Forcon barrierën e lëkurës

Mizon All in One Snail Repair Cream
1800L
Cmimi(Sasia) : 1800L (1 cope)

Keni probleme me lëkurën e lodhur, pa jetë apo thjesht dëshironi të sfidoni plakjen?
Best Selleri i Mizon – All in One Snail Repair Cream, është kremi që meritoni!

I përbërë nga 92% të mucinës së kërmillit, ai riparon barrierën e lëkurës së dëmtuar nga aknet dhe inflamacionet, ndërsa e forcon atë kundër dëmtimeve të ardhshme. Gjithashtu ndihmon në ndriçimin e tonit të pabarabartë të lëkurës, rikthen ekuilibrin dhe elasticitetin. Acidi hialuronik jep një hidratim ~intens~ dhe rigjallëron.

Rezultati: Lëkurë që është e lëmuar, elastike dhe e hidratuar. Teksturë e lehtë që absorbohet nga lëkura me lehtësi dhe vepron shpejt me përdorim të vazhdueshëm.

Mbylleni ditën tuaj me një fytyrë që rrezaton!
Bonus: Është i shkëlqyeshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

CENTELLA EXTRACT
Zbut lëkurën

MUGWORT EXTRACT
Mbron lëkurën

RASPBERRY EXTRACT
Ruan lagështirën

SNAIL MUCINE EXTRACT
Rigjeneron lëkurën

AHA
Eksfolion

Manufacturer

Color

Ingridient

Snail Secretion Filtrate, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Hydrogenated Vegetable Oil, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Polyacrylate-13, Carbomer, Triethanolamine, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, PEG/PPG-17/6 Copolymer, Polyisobutene, Sodium Polyacrylate, Water, Adenosine, Tropolone, Polysorbate 20, Disodium EDTA, Betula Platyphylla Japonica Juice, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Portulaca Oleracea Extract, Propylene Glycol, Alcohol, Glycerin, 1, 2-Hexanediol, Gentiana Lutea Root Extract, Achillea Millefolium Extract, Artemisia Absinthium Extract, Arnica Montana Flower Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Sodium Hyaluronate, Beta-Glucan, Potassium Sorbate, Copper Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, rh-Oligopeptide-1

1 vleresim per Mizon All in One Snail Repair Cream

  1. Jeta

    Produkti i pare qe kam marre nga mizon dhe me plq sh. E perdor per aknet, sidomos para ciklit dhe i perthan sh plus heq ndonje shenje qe mund te kete fytyra nga aknet e meparshme.

Shto nje vleresim
2 persona po shohin produktin