Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Village 11 Factory

Village 11 Factory Daily Mild Sun Cream

Krem dielli hidratues

2,300L

I ashpër me rrezet UV dhe i butë me lëkurën tuaj!  

Kremi mbrojtës ndaj diellit, ka teksturë të lehtë që përthithet menjëherë nga lëkura dhe nuk lë shenja të bardha.

•  Hidraton lëkurën …  por jo aq sa të mos përdorni hidratues -.-‘
•  Qetëson lëkurën e irrituar falë #centellaasiatica #cica
•  Mbron nga rrezet UV
•  Nuk lë white cast
•  Ju lë një shkëlqim të lehtë dhe natyral në lëkurë.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Mbrojtes nga dielli Qetëson Formulimi: Krem Përbërësit kryesorë: Centella Asiatica Ekstrakte bimore Formati: 50 ml Kategorite:

TE GJITHA PRODUKTET E SHITURA

Centella Asiatica – Ky krem i përditshëm ndaj diellit jo vetëm që bllokon rrezet UV, por trajton dhe mbron lëkurën me ekstraktin Centella Asiatica dhe Portulaca.

Lagështi – I përsosur për të gjitha llojet e lëkurës, ky krem dielli siguron lagështi pa ndjesi yndyre në lëkurë, gjithashtu sjell një ndjesi freskie kur aplikohet.

Tekstura – Teksturë kremoze që bllokon rrezet UV. Mund ta përdorni në fytyrë, krahë dhe këmbë.

No White Cast – Nuk lë shenja të bardha në lëkurë, përthithet menjëherë.

I përshtatshëm për fytyrën, duart, krahët dhe këmbët.
Aplikohet si hapi i fundit i rutinës tuaj të kujdesit të fytyrës.
I testuar dermatogjikisht!

Village 11 Factory

.

Përbërësit

Water, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Propanediol, Niacinamide, Cyclopentasiloxane, 1,2-Hexanediol, Glyceryl Stearate, C12-15 Alkyl Benzoate, PEG-100 Stearate, Titanium Dioxide (CI 77891), Polysorbate 60, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Fragrance, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Squalane, Aluminum Stearate, Polyhydroxystearic Acid, Ethylhexylglycerin, Octyldodecanol, Portulaca Oleracea Extract, Adenosine, Alumina, Butylene Glycol, Disodium EDTA, Sorbitan Isostearate, Echium Plantagineum Seed Oil, Salvia Hispanica Seed Extract, Centella Asiatica Extract, Houttuynia Cordata Extract, Fructooligosaccharides, Saccharide Hydrolysate, Pullulan, Cardiospermum Halicacabum Flower/Leaf/Vine Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables, Tocopherol

Color

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Village 11 Factory Daily Mild Sun Cream”
4 persona po shohin produktin