Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket SPF Serume Syte Hidratues Maska Trajtime Lares Toner/Essence Eksfoliant Shampo Kozmetike Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set

Village 11 Factory

Po shfaqen 1–16 nga 28 përfundime gjithsej

Filter

Qëllimi i VILLAGE 11 FACTORY është të krijojë produkte me shumë funksione, si makeup që funksionon edhe si kujdes i lëkurës. Paketimi dhe marketingu i markës përdorin konceptin e një shkencëtari të jashtëzakonshëm për të përcjellë qasjen e tij argëtuese por të thelluar për zhvillimin e zgjidhjeve për kujdesin e lëkurës. VILLAGE 11 FACTORY mori çmimin Hi-Seoul për produktet e saj novatore, 100% të bëra në Kore. BeautybySonar është një shitës me i autorizuar i VILLAGE 11 FACTORY ne Shqiperi dhe Kosove.

2 persona po shohin produktin
Keshille Skincare? Na shkruaj!