Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike

SPF

Po shfaqen krejt 6 përfundimet

Filter

Kremi i diellit spf ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga rrezatimi i diellit, duke parandaluar kancerin e lëkurës, shenjat dhe rrudhat e plakjes. Gjeni zgjidhje për të gjitha llojet e lëkurave, perdorni krem dielli SPF.

3 persona po shohin produktin