Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike

Floket

Po shfaqen krejt 3 përfundimet

Filter

Floku është gjysma e bukurisë. Gjeni produkte të specializuara për të mbajtur flokët tuaj të shëndetshëm, të hidratuar dhe me shkëlqim. Përfshihen produkte si shamponët, balsamët, maskat, serumet dhe më shumë për shëndetin e flokëve.

3 persona po shohin produktin