Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike

Produkte Skincare

Po shfaqen 1–16 nga 129 përfundime gjithsej

Filter

Konsideroni Sonar “një ndalesë” tuaj për produkte bukurie të përballueshme. Ne kemi një gamë të gjerë produktesh për rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës, si dhe trajtime për aknet, produkte kozmetikë, kozmetikë, kujdes ndaj diellit, maska për fytyrën, pastrues të fytyrës dhe më shumë. Ne jemi të specializuar në produktet koreane të kujdesit të lëkurës (K-Beauty) dhe kemi marka të njohura bukurie.

4 persona po shohin produktin