Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike
Mizon

Mizon Collagen Hand & Foot Cream

Krem hidratues antirrudhë

900L

Duar dhe këmbë të buta për një kohë të gjatë!

#antianging treatment

Hidraton lëkurën në thellësi dhe rrit elasticitetin e lëkurës së duarve dhe këmbëve. Përmirëson rrudhat dhe parandalon shfaqjen e tyre. Rigjeneron lëkurën në thellësi dhe e mbush me hidratim.

Formati: 100 ml

TE GJITHA PRODUKTET E SHITURA

Kremi është edhe nje trajtues shumë i mirë antirrudhë.

Përvec trajtimit të rrudhave dhe linjave të holla, ajo hidraton dhe e mban hidratimin për një kohë të gjatë në lëkurë.

E pasuruar me formulën e patentuar MultiEx BSASM që kombinon shtatë lloje ekstraktesh me bazë bimore, të krijuara për të ushqyer plotësisht lëkurën tuaj me përbërësit shumë të nevojshëm.

Në formulën e tij, ka një përzierje shumë të veçantë të 7 bimëve të ndryshme thellësisht hidratuese dhe të pasura ushqyese, duke përfshirë centella asiatica, kamomilin, rozmarinën, rrënjën e jamballit, çajin, kafkën kineze (Scutellaria baicalensis), madamma japoneze (polygonum cuspidatum).

Përdoret për duar, këmbë dhe pjesë të tjera të trupit ku mund të keni nevojë për të rigjeneruar lëkurën.

Hand & Foot Snail Cream Image
Brand

Manufacturer

Color

Përbërësit

Water, Glycerin, Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Cyclopentasiloxane, Palmitic Acid, Polysorbate 60, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Stearic Acid, Carbomer, Hydrolyzed Collagen, Triethanolamine, Propylene Glycol, Myristic Acid, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Centella Asiatica Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract , Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Dipropylene Glycol, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Fragrance

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Collagen Hand & Foot Cream”
2 persona po shohin produktin