Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket SPF Serume Syte Hidratues Maska Trajtime Lares Toner/Essence Eksfoliant Shampo Kozmetike Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set

Serum

Po shfaqen krejt 10 përfundimet

Filter

Pse një Serum? Sepse është zakonisht në teksturë ujore ose vajore, që përthithet shpejt, që përmban përqendrime të larta të përbërësve aktivë si vitamina, antioksidantë dhe peptide. Ato janë të formuluara për të depërtuar thellë në lëkurë, duke dhënë doza të fuqishme të lëndëve ushqyese që mund të ndihmojnë në përmirësimin e shëndetit të përgjithshëm dhe pamjen e lëkurës.

Një nga përfitimet kryesore pse përdoret një serum është se ato janë shumë të personalizueshme. Ka një shumëllojshmëri të gjerë të serumeve të disponueshme, ku secili synon problematika specifike të lëkurës si rrudhat, linjat e imëta, hiperpigmentimi, aknet dhe dehidratimi. Kjo i lejon individët të zgjedhin serumin më të mirë për llojin dhe nevojat e tyre të veçanta të lëkurës.

Avantazh tjetër i një serumi është se ato mund të përdoren së bashku me produkte të tjera për kujdesin e lëkurës, si hidratuesit dhe kremrat kundër diellit, për të krijuar një rutinë gjithëpërfshirëse të kujdesit të lëkurës. Kjo mund të ndihmojë në optimizimin e përfitimeve të çdo produkti, duke çuar në lëkurë më të shëndetshme dhe më rrezatuese.

Në përgjithësi, serumi është bërë një produkt i domosdoshëm në çdo regjim të kujdesit të lëkurës dhe popullariteti i tyre në Shqipëri vazhdon të rritet pasi më shumë njerëz zbulojnë efektivitetin e tyre për të arritur një fytyre të shëndetshme dhe me shkëlqim.

3 persona po shohin produktin
Keshille Skincare? Na shkruaj!