Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Pure Pearl Eye Gel Patch

2,790L

Linja luksoze e maskave për sytë, nga Mizon,  është e mbushur me ekstrakt perlash dhe pudër diamanti për të nxitur shkëlqimin dhe rigjenerimin rreth zonës së syve.

– Rigjallëron zonën e syve
– Ndriçon duke reduktuar rrathët e zinj
– Ngadalëson procesin e plakje
– Minimizon rrudhat dhe linjat e mimikës

Mizon Pure Pearl Eye Gel Patch
2790L
Cmimi(Sasia) : 2790L (1 cope)

Mizon Pure Pearl Eye Gel Patch janë maska efektive të syve që ndriçojnë, rigjallërojnë dhe tonifikojnë, falë ekstrakteve nga perlat e bardha dhe pluhuri i diamantit, bio-mineralet me funksione rigjeneruese dhe mbrojtëse.

Kompleksi i  luleve të bardha (Zambaku, Lotusi, Elderberry, Honeysuckle – White Flower Complex) me veti anti-inflamatore, ushqyese, rigjeneruese dhe tonifikuese për lëkurën, i japin asaj një pamje më vitale dhe të freskët. Esenca është pasuruar edhe me Allantoin, Vitaminë E. Ato rigjallërojnë  lëkurën pa jetë, duke e bërë atë më të shndritshme.

Ju mund t’i përdorni ato edhe në rrudhat naso-nabiale, zonën e ballit ose qafës.

Përdorimi:

Pasi të keni pastruar fytyrën vendosni maskat e syve dhe mbajini për 20-30 min. Më pas hiqni maskat dhe masazhoni zonën rreth syve derisa të përthithet esenca plotësisht.

Brand

Color

Përbërësit:

Purified water, Glycerin, Niacinamide, Carrageenan extract, Creatonia Siliqua Gumm, Cellulose gum, Hydroxyacetophenone, 1,2-Hexanediol, Sucrose, Potassion Chloride, Allantoin, Xanthan Gum, ExthlhexylGlycerin, Calcium Aluminium Borosilicate, Adenosine, Bis-PEG-15Methyl Ether Dimethicone, Disodium EDTA, Butylene Glycol, Calcium Lactate, Silica, Titanium Dioxide (CI 77891), Dipotassium Glycyrrhizate, Pearl extract, Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Polyglyceryl-6caprylate, Polyglyceryl-4Caprylate, PEG-60Hydrogenated Castor Oil, Lonicerae Flos extract, Daisy extract, Madonna Lily extract, Elder flower extract, Lotus flower extract, Jasmine extract, Marvel-of-Peru extract, Peony extract, Hyacinth extract, Polymethylsilsesquioxane, Perfume, Tin Oxide (CI 77861), chlorella extract, Diamoind powder, Tocopherol

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Pure Pearl Eye Gel Patch”
4 persona po shohin produktin