Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Multi Function Formula Snail

Set dhurate me filtrat kërmilli

2,900L

Gjithçka për një lëkurë të bukur në një set të vetëm. Mizon Multi Function Formula Snail do të jetë një kënaqësi e shkëlqyer për veten ose si dhuratë për të dashurit tuaj.

Seti përmban:
Intensive Toner – 50 ml
Rejuvinating Face Essence – 50 ml
Cleansing Foam – 30 ml
Restoring Cream – 15 ml

TE GJITHA PRODUKTET E SHITURA

Karakteristikat:

• Rigjeneron lëkurën në thellësi, lufton rrudhat dhe rrit elasticitetin e saj.
• Set produktesh kozmetike për përdorim të përditshëm
• Rutinë gjithëpërfshirëse e kujdesit të lëkurës

Brand

Color

Formati

Travel Size

Formulimi

,

Përbërësit kryesorë

,

Problematikat që Zgjidh

, , , ,

Tipi i lëkurës

, , , ,

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Multi Function Formula Snail”
4 persona po shohin produktin