Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike
-20%
Mizon

Mizon Collagen Power Firming Eye Cream

Krem antirrudhë për sytë

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 1,990L.

Krijuar posacërisht për sytë tuaj!

Nëse keni rrudha dhe lëkurë sensitive rreth syve, atëherë keni gjetur produktin e duhur.  Kremi përmban 42 % collagen marine dhe :

• Përmirëson rrudhat rreth syve
• Rrit elasticitetin e lëkurës
• Rigjeneron qelizat e dëmtuara
• E sigurt edhe për lëkurat sensitive

Mizon Collagen Power Firming Eye Cream
1990L
Cmimi(Sasia) : 1990L (1 cope)

Lufton rrudhat në zonën rreth syve: Formula e përqëndruar me kolagjen marinë e krijuar posaçërisht për të trajtuar lëkurën delikate rreth syve. Përmirëson rrudhat, rrit elasticitetin dhe e mban lëkurën të hidratuar dhe të lëmuar.

Përforcues i kolagjenit dhe elastinës: kolagjeni rigjenerues, 42% e kolagjenit detar (marine). Rigjeneron lehtësisht indet e dëmtuara rreth syve dhe rrit sintezën e kolagjenit dhe elastinës në lëkurën tuaj për të krijuar lëkurë më të shëndetshme dhe më të re.

Rrit elasticitetin: Vaji organik i arganit, adenozina dhe acidi hialuronik shtojnë një efekt sinergjie në përmirësimin e elasticitetit duke ruajtur lagështinë. Krem intensiv për sytë për të përmirësuar elasticitetin.

Kujdesi për rrudhat dhe hidratues. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, i testuar dermatologjikisht.

Brand

Manufacturer

Color

Përbërësit

Water, Butylene Glycol, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Caprylyl Methicone, 1,2-Hexanediol, Sodium Chloride, PEG-10 Dimethicone, Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone/PEG-10/15 Crosspolymer, Sodium Citrate, PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Hydrolyzed Collagen, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Disodium EDTA, Dipropylene Glycol, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Sodium Hyaluronate, Coptis Japonica Root Extract, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopherol, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Honey Extract, Beta-Glucan, Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract, Glycine, Caprylic/Capric Triglyceride, Serine, Glutamic Acid, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Aspartic Acid, Leucine, Hydrogenated Lecithin, Alanine, Lysine, Arginine, Tyrosine, Phenylalanine, Proline, Threonine,Valine, Isoleucine, Histidine, Cysteine, Methionine, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract, Phytosteryl/Octyldodecyl Lauroyl Glutamate, Copper Tripeptide-1, Ceramide NP

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Collagen Power Firming Eye Cream”
4 persona po shohin produktin