Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket SPF Serume Syte Hidratues Maska Trajtime Lares Toner/Essence Eksfoliant Shampo Kozmetike Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set

Lares

Po shfaqen krejt 15 përfundimet

Filter

Laresi është një produkt i rëndësishëm në kujdesin e lëkurës, pasi ndihmon në pastrimin e saj nga papastërtitë dhe toksinat që mbledhen në pjesën e sipërme të lëkurës. Përdorimi i rregullt i laresit ndihmon në mbajtjen e lëkurës të pastër dhe të shëndetshme. Produktet lares janë të ndryshme dhe mund të zgjidhni një variant të përshtatshëm për llojin e lëkurës tuaj.

4 persona po shohin produktin
Keshille Skincare? Na shkruaj!