Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike

Body Lotion

Po shfaqen krejt 3 përfundimet

Filter

Kremit i trupit është i dedikuar për kujdesin dhe mirëmbajtjen e lëkurës së trupit. Gjeni një gamë të gjerë të produkteve që përfshijnë kremra hidratues, kremra që ndihmojnë në mbajtjen e elasticitetit të lëkurës dhe shumë të tjera. Përveç kësaj, mund të gjeni produkte për trajtimin e lëkurës me probleme si akne, errësirë, dhe hiperpigmentacion. Kremrat e trupit bëjnë lëkurën tuaj të shndritshme, të hidratuar dhe të shëndetshme.

2 persona po shohin produktin