Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Snail Silky Deep Cleansing Foam

Larës me filtrat kërmilli

990L

Shkuma pastruese me mucinë kërmilli, depërton thellë në lëkurë duke eleminuar edhe papastërtitë më të vogla dhe qelizat e vdekura. Njëkohësisht ushqen lëkurën dhe falë mucines së kërmillit (veti anti-inflamatore) ajo trajton dhe përthan aknet.

• Eleminon qelizat e vdekura
• Pastron në thellësi
• Nuk than lëkurën
• Nuk shkakton irritime
• Ushqen dhe zbut lëkurën

Mizon Snail Silky Deep Cleansing Foam
990L
Cmimi(Sasia) : 990L (1 cope)

Shkumë pastruese: Larës në trajtë shkume që lë fytyrën e hidratuar, pastron mbetjet brenda poreve dhe largon qelizat e vdekura të lëkurës, duke eleminuar edhe papastërtitë më kokëforta.

Pluhuri i sodës (Baking Powder): Pluhuri i sodës është efektiv në kujdesin e qelizave të vdekura të lëkurës dhe korrigjimin e tonit duke e bërë lëkurën më të shndritshme.

Ekstrakti i mucinës së kërmillit: Ekstrakti i mucinës së kërmillit mbush lëkurën me lëndë ushqyese dhe zbutëse duke e lënë fytyrën të pastër dhe të butë pas larjes.

Përbërës Natyralë: I testuar dermatologjikisht, i bërë nga përbërës natyralë të sigurt për të gjitha llojet e lëkurës. I sigurt dhe nuk irriton lëkurën.

Collagen Milky Deep Cleansing Foam Face Using Gif
Collagen Milky Deep Cleansing Foam Elbow Using Gif
Brand

Mizon

.

Përbërës

Cetyl Ethylhexanoate, Sorbeth-30 Tetraoleate, Snail Secretion Filtrate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Carthamus Trinctorius (Safflower) Seed Oil, Camellia Sinensis Seed Oil, Moringa Oleifera Seed Oil, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Seed Oil, Solanum Lycopersicum (Tomato) Seed Oil, Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Bark Extract, Corallina Officinalis Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract

Color

,

Problematikat që Zgjidh

, ,

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Snail Silky Deep Cleansing Foam”
4 persona po shohin produktin