Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine

Syte

Po shfaqen krejt 8 përfundimet

Filter

Kremrat për sytë janë një pjesë e rëndësishme e rutinës së kujdesit të lëkurës. Zonat rreth syve janë të ndjeshme dhe shfaqin shenjat e plakjes dhe lodhjes. Përdorimi i tyrë ndihmon në parandalimin e rrudhave, zbardhjen e hiperpigmentacionit dhe hidratimin e lëkurës. Zgjidhni produktet që janë të përshtatshëm për nevojat tuaja.

5 persona po shohin produktin