Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike

Rrudha

Po shfaqen 1–16 nga 61 përfundime gjithsej

Filter

Produkte koreane per fytyre me rrudha qe zbut rrudhat dhe rigjeneron lekuren. Game e gjere produktesh duke filluar me lares, serume, trajtues dhe hidratues, sidomos retinoli.

2 persona po shohin produktin