Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-24%
Mizon

Mizon Collagen Milky Peeling Scrub

Mini scrubs me kolagjen

Çmimi origjinal qe: 3,000L.Çmimi i tanishëm është: 2,290L.

Dëshironi shkëlqim dhe butësi të menjëhershme në lëkurë? Provo peeling scrubin e butë për lëkurën, i cili përvecse pastron qelizat e vdekura dhe papastërtitë e tjera, ai gjithashtu kujdeset për rrudhat dhe rrit elasticitetin e lëkurës.
I përbërë nga proteinat e qumështit, kompleksin e 8-peptideve dhe pluhurit të sodës ju dhuron një lëkurë të pastër, të butë dhe të freskët.
I paktuar në pako të vogla ju jep mundësinë ta merrni me vete kudo që të jeni.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Eksfolion Pore Rrudha Formulimi: Scrub Përbërësit kryesorë: Baking Powder Collagen Marine Formati: 1 copë, 1 kuti (40 copë) Kategorite:
Mizon Collagen Milky Peeling Scrub
2290L
Cmimi(Sasia) : 2290L (1 cope)

Si ta përdorni?

Pasi keni pastruar fytyrën, merrni një pako dhe vendoseni në lëkurë të lagur paraprakisht. Masazhoni me kujdes dhe me lëvizje rrethore fytyrën. Më pas shplaje me ujë të vakët.
Mund të përdoret edhe për: brrylat, gjunjët, thembrat.

Pro tip: Mund ta bashkoni me një larës vajor ose vaj kokosi/ulliri dhe ta përdorni edhe si scrub për buzët. Shplani buzët dhe përdorni më pas balsamin tuaj të preferuar.

Brand

Color

Formati

1 copë, 1 kuti (40 copë)

Përbërës

Water, Sodium Bicarbonate, Glycerin, Silica. 1 ,2-Hexanediol Microcrystalline Cellulose, Cellulose, Cellulose Gum, Polyglycery1-1 0 Laurate, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol Menthol, Milk Protein Extract, Hydrolyzed Collagen Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8 Palmitoyl Pentapeptide-4, Palmitoyl Tripeptide-1 Palmitoyl Tetrapeptide-7, Tripeptide-1 , Tripeptide-2, Tripeptide-3, Acetyl Octapeptide-3

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Collagen Milky Peeling Scrub”
3 persona po shohin produktin