Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Joyful Time Essence Mask Snail

Maskë fletë rigjeneruese

250L

Firming & Nutrition

Me përmbajtje të lartë të jargës së kërmillit, maska ushqen, zbut dhe rikthen lëkurën, rekomandohet veçanërisht për lëkurën problematike dhe të plakur. Gjithashtu, mucina e kërmillit ka një efekt pozitiv në plagët, post-aknet dhe inflamacionet, duke i eliminuar ato sa më shpejt të jetë e mundur.

Mizon Joyful Time Essence Mask Snail
250L
Cmimi(Sasia) : 250L (1 cope)
Snail Mask Tutorial

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lengun e mbetur perhapeni ne fytyre, dekolte, duar derisa ta perthithi lëkura.

Color

Manufacturer

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Joyful Time Essence Mask Snail”
4 persona po shohin produktin