Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Joyful Time Mask Jeju Hydrangea

Maske hidratuese

250L

Maskë emulsioni për lëkurë të shëndetshme me energjinë vitale të Jeju Yellow Complex™ dhe energjinë ultra të fuqishme hidratuese të esencës së hydrangeas. Ashtu si të gjitha maskat JEJU Joyfull Time, Kompleksi i Verdhë JEJU – një përzierje e përbërësve të pasur me vitamina dhe antioksidantë si ekstraktet e mandarinës, luleradhiqes dhe farave të rapit – ofron një pamje rrezatuese, mbron lëkurën nga mjedisi i dëmshëm dhe ndihmon kundër plakjes. .

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Rrudha Ushqen Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Hydrangea Leaf Extract Jeju Yellow Complex Panthenol Formati: 23 gr Kategorite:
Mizon Joyful Time Mask Jeju Hydrangea
250L
Cmimi(Sasia) : 250L (1 cope)

Hidratim i thellë: Përbërësit si glicerina, hialuronati i natriumit dhe pantenoli mund të ofrojnë hidratim intensiv dhe të ruajnë nivelin optimal të lagështisë së lëkurës.
Mbrojtje dhe qetësues: Ekstraktet natyrale si Taraxacum Officinale (luleradhiqe), Brassica Campestris (Rapeseed), Gjethja Hydrangea Macrophyla dhe Chaenomeles Sinensis kanë potencialin për të qetësuar dhe mbrojtur lëkurën nga agresionet mjedisore.
Rigjenerim dhe rigjallërim: Panthenoli dhe ekstraktet natyralë të pranishëm në formulë, si ato nga gjethet Hydrangea Macrophyla, mund të mbështesin rigjenerimin e qelizave të lëkurës, duke kontribuar në rigjallërimin e lëkurës.
Përbërës antioksidant: Tokoferoli (Vitamina E) është një antioksidant që mund të ndihmojë në mbrojtjen e lëkurës nga radikalet e lira dhe të mbështesë shëndetin e lëkurës.

Përbërësit kryesorë aktivë:

Panthenol: Provitamin B5, me veti të thella hidratuese dhe qetësuese të lëkurës. Mund të ndihmojë në ruajtjen e niveleve të lagështisë dhe përmirësimin e pamjes së lëkurës.
Ekstraktet bimore: Taraxacum Officinale (luleradhiqe), Brassica Campestris (Rapese), Gjethja Hydrangea Macrophyla, Chaenomeles Sinensis dhe Citrus Unshiu janë ekstrakte natyrale që mund të ofrojnë përfitime antioksiduese, anti-inflamatore dhe qetësuese për lëkurën.
Tokoferoli (Vitamina E): Një antioksidant i fuqishëm që mund të mbrojë lëkurën kundër dëmtimit të radikaleve të lira dhe të ndihmojë në ruajtjen e shëndetit të lëkurës.

Si të përdorni:

Hapni paketimin, vendoseni maskën në fytyrë. Lëreni maskën për 10-20 minuta. Hiqeni me kujdes dhe masazhoni butësisht serumin e mbetur në lëkurë.

Brand

Color

Përbërësit:

Water, Dipropylene Glycol, Glycerin, Cetyl Ethylhexanoate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Hydroxyacetophenone, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Caprylyl Glycol, Arginine, Carbomer, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Sodium Phytate, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Taraxacum Officinale (Dandelion) Extract, Brassica Campestris (Rapeseed) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydrangea Macrophylla Leaf Extract, Citrus Unshiu Fruit Extract, Chaenomeles Sinensis Fruit Extract, Tocopherol

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Joyful Time Mask Jeju Hydrangea”
5 persona po shohin produktin