Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Collagen Power Lifting Emulsion

Tonifikues dhe antirrudhë

2,890L

Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power Lifting Emulsioni përbëhet nga një emulsion hidratues që përqendron sasinë ideale të përbërësve që ndihmojnë në luftimin e shenjave të plakjes si rrudhat dhe linjat e holla. Gjithashtu forcon lëkurën dhe siguron më shumë elasticitet.

Mizon Collagen Power Lifting Emulsion
2890L
Cmimi(Sasia) : 2890L (1 cope)

Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power Lifting Emulsioni përbëhet nga një emulsion intensiv hidratues i formuluar për lëkurë mature që vuan nga shenjat e moshës si rrudhat dhe linjat e holla. Kështu, ky emulsion përqendron të gjithë përbërësit e treguar jo vetëm për të parandaluar, por edhe për të luftuar këto shenja tashmë ekzistuese. Lëkura është shumë më e hidratuar, e lëmuar, e fortë, e rigjeneruar dhe më e ngopur. Gjithashtu, shenjat e moshës janë më pak të dukshme pasi lëkura fiton elasticitet të ri.

Që këto përfitime të jenë të suksesshme në lëkurë, ky krem përmban 54% të Kolagjenit Detar në përbërjen e tij. Ky përbërës i siguron lëkurës një efekt hidratues dhe forcues të thellë duke ndihmuar kështu në reduktimin e shfaqjes së rrudhave dhe linjave të imta. Nga ana tjetër, ai gjithashtu ka Acid Hialuronik, një përzierje e vajit organik të arganit dhe adenozinës. Në fund lëkura juaj bëhet më e fortë, e ushqyer dhe shumë më e hidratuar dhe shëndetshme.

Brand

Color

Përbërësit:

Water, Propanediol, PEG/PPG-17/6 Copolymer, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Caprylic/CapricTriglyceride, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cetearyl Olivate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, 1,2-Hexanediol, Cyclohexasiloxane, Sorbitan Olivate, Trehalose, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Palmitic Acid, Dimethicone/VinylDimethicone Crosspolymer, StearicAcid, Carbomer, Tromethamine, Hydrolyzed Collagen(1,092ppm), Panthenol, Butylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Coptis Japonica Root Extract, Palmitoyl Tripeptide-5, Tocopherol, Copper Tripeptide-1

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Collagen Power Lifting Emulsion”
3 persona po shohin produktin