Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Village 11 Factory

Village 11 Factory Miracle Youth Sheet Mask Collagen

Maskë fletë antirrudhë

400L

Një maskë fletë me bazë celulozë që ngjitet në mënyrë perfekte në lëkurën tuaj, për të dhënë hidratim të barabartë dhe intensiv ndërsa përmirëson vitalitetin dhe gjendjen e përgjithshme të lëkurës me ekstraktin e kolagjenit, retinolin dhe kompleksin V11TM.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Problematikat që zgjidh: Rigjeneron Rrudha Tonifikon Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Collagen Marine Retinol Formati: 23 gr Kategorite:
Village 11 Factory Miracle Youth Sheet Mask Collagen
400L
Cmimi(Sasia) : 400L (1 cope)

Benefitet:

– Ktheni energjinë e lëkurës suaj
Ekstrakti i kolagjenit dhe kompleksi V11™ do të sigurojnë një ngarkesë shtesë lagështie dhe do të mbushin lëkurën, duke rikthyer ekuilibrin dhe hidratimi ndërsa Allantoin do të japë antioksidantë për të parandaluar dëmtimin e mjedisit

– 89% Formulë me përbërës natyralë me kompleks V11™ 0,1%
Përdorimi i më shumë përbërësve me prejardhje bimore për një formulim të butë dhe rezultate që zgjasin për një kohë të gjatë.

– Maskë 100% Celulose Vegan
Një maskë fletë vegane lehtësisht e biodegradueshme që ngjitet në mënyrë perfekte me kthesat e lëkurës tuaj, veçanërisht rreth zonës së syve dhe hundës, për dhënien e njëtrajtshme të lagështisë

Si ta përdorni:

Pas pastrimit të fytyrës, përdorni tonik dhe hiqeni maskën nga qesja. Shpaloseni maskën dhe aplikojeni në fytyrë duke filluar nga zona e syve. Hiqeni maskën pas 10-15 minutash dhe lyejeni butësisht esencën e mbetur derisa të përthithet plotësisht.

Brand

Color

Përbërës

Water, Dipropylene Glycol, Glycerin, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Carbomer, Tromethamine, Polyglyceryl-6 Caprylate, Polyglyceryl-4 Caprate, Adenosine, Butylene Glycol, Sodium Phytate, Allantoin,1,2-Hexanediol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Adansonia Digitata Seed Extract, Hamamelis Virginiana(Witch Hazel) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Myrciaria Dubia Fruit Extract, Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract, Cetraria Islandica Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Himanthalia Elongata Extract, Gelidium Cartilagineum Extract, Laminaria Japonica Extract, Collagen Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil, Retinol

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Village 11 Factory Miracle Youth Sheet Mask Collagen”
5 persona po shohin produktin