Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket SPF Serume Syte Hidratues Maska Trajtime Lares Toner/Essence Eksfoliant Shampo Kozmetike Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set
-44%
Mizon

Mizon Hyaluronic Acid Hand & Foot Cream

Krem hidratues antirrudhë

Çmimi origjinal qe: 900L.Çmimi i tanishëm është: 500L.

Duar dhe këmbë të buta për një kohë të gjatë!

#antianging treatment

Kremi hidratant që ju duhet në cdo stinë. Hidraton lëkurën në thellësi dhe e ruan lagështinë për një kohë të gjatë.

Mizon Hyaluronic Acid Hand & Foot Cream
500L
Cmimi(Sasia) : 500L (1 cope)

Kremi është edhe nje trajtues shumë i mirë antirrudhë.

Përvec trajtimit të lëkurës së dëmtuar, ajo hidraton dhe e mban hidratimin për një kohë të gjatë në lëkurë.

E pasuruar me formulën e patentuar MultiEx BSASM që kombinon shtatë lloje ekstraktesh me bazë bimore, të krijuara për të ushqyer plotësisht lëkurën tuaj me përbërësit shumë të nevojshëm.

Në formulën e tij, ka një përzierje shumë të veçantë të 7 bimëve të ndryshme thellësisht hidratuese dhe të pasura ushqyese, duke përfshirë centella asiatica, kamomilin, rozmarinën, rrënjën e jamballit, çajin, kafkën kineze (Scutellaria baicalensis), madamma japoneze (polygonum cuspidatum).

Përdoret për duar, këmbë dhe pjesë të tjera të trupit ku mund të keni nevojë për të rigjeneruar lëkurën.

Hand & Foot Snail Cream Image
Mizon

.

Color

Përbërësit

Water, Glycerin, Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Cyclopentasiloxane, Palmitic Acid, Polysorbate 60, Stearic Acid, Carbomer, Triethanolamine, Propylene Glycol, Myristic Acid, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Centella Asiatica Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Dipropylene Glycol, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Fragrance, Hydrolyzed Collagen, Geraniol, Sodium Polyacrylate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Snail Secretion Filtrate, Citronellol, Lauric Acid, Limonene, Sodium Hyaluronate, Benzyl Benzoate

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Hyaluronic Acid Hand & Foot Cream”
3 persona po shohin produktin
Keshille Skincare? Na shkruaj!