Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-34%
Mizon

Mizon Collagen Milky Deep Cleansing Foam

Larës antirrudhë

(1 shqyrtim nga klient)

Çmimi origjinal qe: 1,500L.Çmimi i tanishëm është: 990L.

Shkuma pastruese me kolagjen, depërton thellë në lëkurë duke eleminuar edhe papastërtitë më të vogla dhe qelizat e vdekura. Njekohësisht hidraton lëkurën dhe nëse përdoret rregullisht zbeh edhe rrudhat e lehta në fytyrë falë kolagjenit.

• Eleminon qelizat e vdekura
• Pastron në thellësi
• Nuk than lëkurën
• Nuk shkakton irritime
• Furnizon me kolagjen lëkurën

Tipi i lëkurës: Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Problematikat që zgjidh: Akne Eksfolion Pastron në thellësi Rrudha Formulimi: Krem shkumues Përbërësit kryesorë: Baking Powder Collagen Marine Formati: 150 ml Kategorite: Taget:
Mizon Collagen Milky Deep Cleansing Foam
990L
Cmimi(Sasia) : 990L (1 cope)

Shkumë pastruese: Larës në trajtë shkume që lë fytyrën e hidratuar, pastron mbetjet brenda poreve dhe largon qelizat e vdekura të lëkurës, duke eleminuar edhe papastërtitë më kokëforta.

Pluhuri i sodës (Baking Powder): Pluhuri i sodës është efektiv në kujdesin e qelizave të vdekura të lëkurës dhe korrigjimin e tonit duke e bërë lëkurën më të shndritshme.

Kolagjeni:Shkumë pastruese me kolagjen që mbush lëkurën me elasticitet. E pasur me kolagjen marine, përvec pastrimit të thellë do të keni edhe një lëkurë më të tendosur, të fortë dhe me më pak rrudha!

Përbërës Natyralë: I testuar dermatologjikisht, i bërë nga përbërës natyralë të sigurt për të gjitha llojet e lëkurës. I sigurt dhe nuk irriton lëkurën.

Collagen Milky Deep Cleansing Foam Face Using Gif
Collagen Milky Deep Cleansing Foam arm Using Gif
Brand

Manufacturer

Color

,

Përbërësit

Water, Glycerin, Palmitic Acid, Stearic Acid, Lauric Acid, Potassium Hydroxide,Myristic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Jojoba Esters, Beeswax, PEG-32, Hydrolyzed Collagen (1,000 ppm), Sodium Bicarbonate, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Tocopheryl Acetate, Hydroxy acetophenone, 1,2-Hexanediol, Disodium EDTA, Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene.

1 vleresim per Mizon Collagen Milky Deep Cleansing Foam

  1. Gerta

    E pastron thelle lekuren dhe ndihet sh e fresket

Shto nje vleresim
5 persona po shohin produktin