Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike
Mizon

Mizon Collagen Power Lifting Cream

Krem tonifikues antirrudhë

3,000L

Tendos lekurën (skin tightening) dhe e tërheq atë (power lifting)
75 % Collagen Detar të përqëndruar

• Tërheq lëkurën ( efekt lifting)
• Mbush rrudhat dhe linjat e mimikës
• Shton elasticitetin e lëkurës
• Hidraton dhe zbut lëkurën
Ranking 
#13 in Collagen, Beauty
#13 in K-Beauty Moisturizers, Creams

E testuar dermatologjikisht!

TE GJITHA PRODUKTET E SHITURA

Kolagjeni Detar: Ndihmon në shtrëngimin dhe tërheqjen e lëkurës. Përmban  75% kolagjen detar . Nuk lë asnjë ndjesi ngjitëse në lëkurën tuaj duke siguruar një hidratim të thellë. Tekstura është e lehtë. Pa aromë.

Lifting synergy: I jep elasticitet thelbësor lëkurës së varur falë përbërësve aktivë në të dhe një shkëlqim rinor.

Formulë e përqëndruar: Përmban qumësht blete (royal jelly) për të ushqyer lëkurën, adenozinë për përmirësimin e rrudhave, acid hialuronik për hidratim, kolagjen të hidrolizuar për elasticitet dhe peptide për ngritjen e lëkurës.

MFDS (South Korea’s Ministry of Food and Drug Safety) autorizoi funksionalitetin e përmirësimit të rrudhave, rezultat i përbërësve të tij adenozinë dhe kolagjen. Redukton linjat e holla dhe rrudhat e mimikave.

Rekomandohet të përdoret në mbrëmje.

Brand

Manufacturer

Color

Përbërësit

Water, Hydrolyzed Collagen, Houttuynia Cordata Extract, Trehalose, Sorbitan Isostearate, Royal Jelly, Dextrin, Copper Tripeptide-1, Polyisobutene, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, BHT, Glycerin, Beta-Glucan, Polyacrylate-13, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Propanediol, Iris Florentina Root Extract, Dimethicone, Adenosine, Coptis Chinensis Root Extract, Salvia Hispanica Seed Extract, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Centella Asiatica Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Propolis Extract, Carbomer, Butylene Glycol, Hydrolyzed Royal Jelly Protein, 1,2-Hexanediol, Cyclohexasiloxane, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Tromethamine

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Collagen Power Lifting Cream”
2 persona po shohin produktin