Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike
Mizon

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream

Krem hidratues

1,000L

Krem super hidratues i pasur me acid hialuronik dhe ekstrakte te ndryshme bimore qe hidratojne lekuren ne thellesi dhe e bejne ate te lemuar dhe elastike.

30 % acid hyaluronic

Pa alkool, vajra mineral, ngjyrues artificial, parfume dhe parabene.
I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Rrudha Zbut Formulimi: Krem Përbërësit kryesorë: Ekstrakte bimore Hyaluronic Acid Formati: 45 ml Kategorite:
Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream
1000L
Cmimi(Sasia) : 1000L (1 cope)

Lagështi – Krem super hidratues me 30 % acid hyaluronic. Acidi hialuronik mbush lëkurën më hidratim dhe jep një pamje më të gjallë dhe të shëndetshme të lëkurës.

Kujdesi për rrudha – Parandalimi dhe përmirësimi i rrudhave. Ju ndihmon të keni një lëkurë elastike, të lëmuar dhe të fortë.

Qëtësues – Kompleksi natyral qetësues i përbërësve zbut lëkurën e ndjeshme që është irrituar nga komponentët e jashtëm të dëmshëm të mjedisit të përditshëm.

Formula Hypoallergenic – Krem me formulë hipoallergjike që përjashton ngjyrosjen artificiale, duke e bërë produktin perfekt edhe për lëkurë të ndjeshme.

Rutinë – Aplikojeni këtë krem në fazën përfundimtare të kujdesit të lëkurës.

Përmban

acid hyaluronic peptide 500 teksture Image

ACID HYALURONIC
Krijon nje barrier te paprekshme ne lekure qe parandalon avullimin e lageshtires nga qelizat e lekures, permireson strukturen dhe pershpejton rigjenerimin e indeve.

Bamboo Extract Image

EKSTRAKT BAMBUJE
Permireson dhe rrit elasticitetin, tonifikon dhe qeteson lekuren. Eshte efektiv ne trajtimin e akneve dhe skuqjeve te tjera.

Olive and Sunflower Image

VAJ LULEDIELLI & ULLIRI
Vaji i ullirit – hidraton dhe zbut thellesisht lekuren, permireson teksturen.
Vaji i lulediellit – qeteson dhe zbut lekuren, pershpejton proceset e rigjenerimit

Peptide 500 Adenosine Image

ADENOSINE
Ofron kujdes efektiv kunder plakjes, ngadaleson proceset e ndryshimeve te le?kures qe lidhen me moshen, forcon teksturen, zbut rrudhat e lekures dhe përmirëson linjat e holla.

Mizon

.

Përbërës

Water, Butylene Glycol,Cyclopentasiloxane, Glycerin, Dimethicone, Triethylhexanoin, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Bis-PEG-15 Methyl Ether Dimethicone, Cetearyl Alcohol, 1-2 Hexanediol, Glyceryl Stearate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, PEG-100 Stearate, Panthenol, Cyclohexasiloxane, Carbomer, Tromethamine, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polysorbate 20, Sodium Hyaluronate, Cetearyl Glucoside, Betula Platyphylla Japonica Juice, Dipotassium Glycyrrhizate, Tranexamic Acid, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Alcohol, Disodium EDTA, Caprylic/Capric Triglyceride, Ceramide NP, Gentiana Lutea Root Extract, Achillea Millefolium Extract, Artemisia Absinthium Extract, Arnica Montana Flower Extract, Bambusa Vulgaris Leaf Extract, Glucose, Iris Florentina Root Extract, Propylene Glycol, Tocopherol, Citric Acid, Glycine, Potassium Sorbate, Serine, Glutamic Acid, Biosaccharide Gum-1, Aspartic Acid, Leucine, Alanine, Lysine, Arginine, Tyrosine, Phenylalanine, Valine, Threonine, Proline, Isoleucine, Histidine, Methionine, Cysteine

Color

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream”
4 persona po shohin produktin