Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Village 11 Factory

VILLAGE 11 FACTORY DAILY MINERAL TONE UP SUNBLOCK

Spf matt me filtra fizikë

2,900L

Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës, teksturë mat.
*Ideale për aktivitete në natyrë, stile jetese aktive/të prirur ndaj aktiviteteve të djersitjes dhe lloje të yndyrshme të lëkurës.

Krem dielli me filtër UV 100% Mineral me teksturë mesatare të lehtë që mbron lëkurën nga ekspozimi në diell me një SPF 50+ PA++++ ndërsa ndihmon në ndriçimin e tonit të lëkurës, përmirësimin e shenjave të plakjes dhe balancimin e lëkurës me një pamje të lëmuar mat.

Mbrojtje 24 orë
Produkt vegan

Formulat janë të testuara dermatologjikisht dhe pa parabene dhe sulfate.

VILLAGE 11 FACTORY DAILY MINERAL TONE UP SUNBLOCK
2900L
Cmimi(Sasia) : 2900L (1 cope)

Nëse keni lëkurë të yndyrshme, ky krem mattifikues kundër diellit është pikërisht ajo që ju nevojitet! DAILY MINERAL TONE UP SUNBLOCK është i pajisur me SPF50+ PA++++ për të mbrojtur lëkurën nga dëmtimet UVA dhe UVB.

Kremi fizik i papërshkueshëm nga uji ka një strukturë të butë dhe të mëndafshtë që rrëshqet në lëkurë pa sforcim. Formula e saj e lehtë përmban përbërës hidratues dhe qetësues si acidi hialuronik dhe ekstrakti i gjetheve të lajthisë. Niacinamidi, ekstrakti i rrënjës së jamballit dhe adenozina në produkt njësojnë tonin e lëkurës dhe nxisin prodhimin e kolagjenit për lëkurë me pamje rinore me një shkëlqim natyral.

Benefitet

– Mbroni duke përmirësuar gjendjen e lëkurës tuaj

I mbushur me vitaminë E dhe kompleksin ekskluziv 11™ të Village për të mbajtur lëkurën tuaj të hidratuar për një lëkurë të hidratuar gjatë gjithë ditës

– Testuar për mbrojtje nga dielli me qëndrueshmëri të gjatë

Agjentët kundër diellit me cilësi të lartë mbrojnë lëkurën tuaj kundër ekspozimit ndaj rrezeve UVA dhe UVB me një efekt të qëndrueshëm 24-orësh të testuar klinikisht.

– Përzierje e butë & Finish Mat

Një teksturë prej kadifeje dhe përfundim i lehtë mat që përzihet mirë në lëkurën tuaj, duke ofruar mbrojtje të lartë nga dielli

Brand

Color

Përbërësit

Water, Zinc Oxide (CI 77947), Butyloctyl Salicylate, Dipropylene Glycol, Caprylyl Methicone, Silica, Dicaprylyl Carbonate, C13-15 Alkane, Dibutyl Adipate, Niacinamide, Polyglyceryl-4 Diisostearate/Polyhydroxystearate/Sebacate, Magnesium Sulfate, Butylene Glycol, Ethylhexyl Methoxycrylene, Propanediol, Triethoxycaprylylsilane, Polyglyceryl-4 Isostearate, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, 1,2-Hexanediol, Polyhydroxystearic Acid, Sorbitan Sesquioleate, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Adansonia Digitata Seed Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Cetraria Islandica Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract, Gelidium Cartilagineum Extract, Himanthalia Elongata Extract, Laminaria Japonica Extract, Myrciaria Dubia Fruit Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “VILLAGE 11 FACTORY DAILY MINERAL TONE UP SUNBLOCK”
2 persona po shohin produktin