Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-29%
Lovbod

LOVBOD Melting Mask For Hands

Maskë për duart

Çmimi origjinal qe: 700L.Çmimi i tanishëm është: 500L.

Melting Mask For Hand është krijuar për të trajtuar duart e thata dhe të ashpra.

Esenca në këtë maskë duarsh ndihmon në forcimin e barrierës natyrale të lëkurës, ndërkohë që hidraton, ndriçon dhe e lë lëkurën tuaj të butë dhe plotësisht të hidratuar.

– Ndriçon lëkurën
– Kujdesi për njollat e errëta
– Përmirëson rrudhat
– Hidraton
– Qetëson lëkurën e dëmtuar

LOVBOD Melting Mask For Hands
500L
Cmimi(Sasia) : 500L (1 cope)

Si ta përdorni maskën e duarve?

– Hiqni fillimisht filmat transparentë, më pas vendosini në pjesën e pasme të duarve.
– Hiqni ngjitëset në anën tjetër dhe shtypni butësisht fletën për ta ngjitur atë.
– Pas 20 deri në 30 minuta, hiqni fletët fuqishëm dhe lyeni serumin e mbetur që të përthithet mirë.
– Vendosni krem për të izoluar esencën në lëkurë

Brand

Përbërës

Aqua, butylene glycol, glycerin, niacinamide, adenosine, aloe barbadensis leaf juice, , hydrolyzed collagen, lactobacillus ferment, caprylyl glycol, carbomer, cellulose gum, ceratonia siliqua gum, chondrus crispus powder, ethylhexylglycerin, glucomannan, hydroxyacetophenone, potassium hydroxide, saccharomyces ferment filtrate, tocopherol, xanthan gum, chlorphenesin, phenoxyethanol, potassium sorbate, sodium benzoate, citric acid

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “LOVBOD Melting Mask For Hands”
4 persona po shohin produktin