Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket SPF Serume Syte Hidratues Maska Trajtime Lares Toner/Essence Eksfoliant Shampo Kozmetike Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set

Lekurë Sensitive

Po shfaqen 1–16 nga 84 përfundime gjithsej

Filter

Lekura sensitive është me e hollë dhe delikate me pore të duhura. Nëse lehtë irritoheni nga dielli, nga produktet e kozmetikës dhe nëse skuqeni dhe ju krijohen irritime të lehta atëhere ju keni një lekurë sensitive.

Për të gjetur produktet e duhura për lekurën tuaj mund të jetë me e lehte me produktet tona koreane.

Keshille Skincare? Na shkruaj!