Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Full Size Set

Set dhuratë

3,400L

Holiday Snail Set kombinon bestsellerët nga linja më e famshme e markës Mizon

Një ëndërr është bërë realitet, tani produktet tuaja të preferuara janë në një set që mund t’i merrni me vete kudo, pasi madhësia e saj kompakte ofron shumë mundësi përdorimi.

I gjithë kompleksi i produkteve të kujdesit që ju duhen kaq shumë është mbledhur këtu.
Të gjithë ata rigjenerojnë  intensivisht, hidratojnë dhe luftojnë rrudhat.

Mucina e kërmillit, si përbërësi kryesor aktiv i formulës, rigjeneron lëkurën, përmirëson strukturën e saj, zbut rrudhat dhe zvogëlon thellësinë e tyre, lufton në mënyrë efektive pigmentimin dhe barazon tonin, jep butësi dhe elasticitet.

Zgjidhni vetëm më të mirën për veten tuaj!

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Përbërësit kryesorë: Ekstrakti i kërmillit Formati: 100 ml, 50 ml, 60 ml, 35 ml Kategorite:

SASI E LIMITUAR

Mizon Full Size Set
3400L
Cmimi(Sasia) : 3400L (1 cope)

Larësi me kërmill Snail Foaming Cleanser-60 ml.

Larësi me filtrat kërmili Mizon pastron butësisht lëkurën e fytyrës nga papastërtitë dhe mbetjet e grimit. Shkuma depërton thellë në pore, duke i pastruar ato nga keratina dhe sebumi. Shkuma e butë pastron butësisht lëkurën pa e tharë apo acaruar, hidraton dhe mbron pas larjes.

Krem hidratues All in One Snail Repair-35 ml.

Kremi multifunksional kundër rrudhave All In One Snail përmban 92% ekstrakt kërmilli. Efektiviteti i lartë i kremit është për shkak të pranisë së proteinave, alantoinës, elastinës dhe kolagjenit në formën e tij të pastër dhe natyrale. Kremi ushqen dhe hidraton intensivisht lëkurën, lufton procesin e plakjes, zbut rrudhat, përmirëson rigjenerimin e lëkurës, ndihmon në rivendosjen e akneve, poreve të zmadhuara, pigmentimit, njollave të moshës, plagëve, etj. Mbron lëkurën nga ndikimet e dëmshme mjedisore. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Snail Repair BB Cream #23-50ml.

Krem BB me mbulim të shkëlqyer, 40% filtrate kërmilli dhe SPF50+ PA+++. Fsheh papërsosmëritë e lëkurës, skuqjen, njollat e moshës, poret e zmadhuara. Mbron nga rrezet UV dhe kujdeset për lëkurën. Falë përbërjes së tij të pasur, kremi BB ka një efekt të fuqishëm kujdesi dhe hidratues. Nuk përmban parabene apo aroma artificiale.

Krem për duart dhe këmbët me kërmill-100ml

Kremi për duar dhe këmbë i pasuruar me filtrat kërmilli është shumë efektiv për lëkurën e dëmtuar nga i ftohti, dielli dhe faktorë të tjerë. Përbërja restauruese hidraton dhe rigjeneron lëkurën, nxit shërimin e shpejtë të çarjeve dhe dëmtimeve të tjera. Filtrati i kërmillit përshpejton proceset e rinovimit të qelizave të lëkurës. Një kompleks ekstraktesh bimore hidraton, ushqen dhe qetëson lëkurën.

Brand

Color

Tipi i lëkurës

, , , ,

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Full Size Set”
2 persona po shohin produktin