Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-17%
Mizon

Mizon Snail Repairing Foam Cleanser

Larës antirrudhë

Çmimi origjinal qe: 900L.Çmimi i tanishëm është: 750L.

Sic e thotë edhe vetë emri,  shkuma larëse me përqëndrim të lartë të filtratit të kërrmillit ndihmon në pastrimin e thellë dhe rigjenerimin e lëkurës suaj.

• Përmban ekstrakt të filtruar të kërmillit
• Pastron në thellësi poret dhe qelizat e vdekura.
• E lë lëkurën tuaj të mbushur me lagështi dhe elastike pas pastrimit
• Ekstrakte me bazë bimore për formulë të butë dhe të sigurtë.

SASI E LIMITUAR

Mizon Snail Repairing Foam Cleanser
750L
Cmimi(Sasia) : 750L (1 cope)

Ekstrakt të filtruar të kërmillit – Filtrati i sekretimit të kërmillit është i pasur me proteina dhe acid glikolik për të ndihmuar në reduktimin e shfaqjes së rrudhave duke ndihmuar në rritjen e qëndrueshmërisë dhe elasticitetit të lëkurës.

Poret dhe qelizat e vdekura – Shkuma pastruese deperton thellë në lëkurë dhe pastron poret dhe qelizat e vdekura, si dhe sebumin (yndyra) e tepërt.

Zbut lëkurën – Mbron barrierën e lëkurës dhe i shton lagështi lëkurës duke mos e lënë atë të thatë pas larjes.

Përbërës natyral – Shkuma është e përbërë nga përbërës natyral që nuk irritojnë lëkurën. I testuar dermatologjikisht dhe i sigurt për tu përdorur. Larje fantastike dhe lëkurë e butë!

Brand

Mizon

.

Përbërës

Water, Myristic Acid, Glycerin, Butylene Glycol, PEG-31, Potassium Hydroxide, Lauric Acid, Palmitic Acid, 1-2 Hexanediol, Stearic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Stearate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, PEG-100 Stearate, Polyquaternium-39, Fragrance, Polyquaternium-7, Sodium Chloride, Snail Secretion Filtrate, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract, Hydrolyzed Extensin, Propolis Extract, Ethyl Hexanediol, Sambucus Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract, Tocopherol, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract

Color

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Snail Repairing Foam Cleanser”
5 persona po shohin produktin