Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket SPF Serume Syte Hidratues Maska Trajtime Lares Toner/Essence Eksfoliant Shampo Kozmetike Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set
Mizon

Mizon BB Cream Snail Repair Intensive

BB Cream me spf 50+

Çmimi origjinal qe: 1,900L.Çmimi i tanishëm është: 1,400L.

BB Cream me 40% ekstrakt kermilli, niacinamide, adenosine, përvecse ju bën të dukeni bukur , ju rigjeneron edhe lëkurën ndërkohë!

• Unifikon tonin e lëkurës
• Përmirëson rrudhat
• Mbrojtje nga dielli SPF 50 + PA +++
• Rigjeneron dhe zbut lëkurën
Mbulim i lartë, me vetëm 2-3 pika

… dhe nëse keni akne, mos u shqetësoni! Ekstrakti i kërmillit kujdeset për to 🙂

Mizon BB Cream Snail Repair Intensive
1400L
Cmimi(Sasia) : 1400L (1 cope)

Qetëson dhe rigjeneron lëkurën – Falë ekstraktit të kërmillit, kjo formulë qetëson dhe rigjeneron lëkurën tuaj lëkurën tuaj.

Mbrojtje e përgjithshme – Ky produkt mbulon të dy funksionet e mbrojtjes nga dielli dhe grimin.

Niacinamide dhe Adenozina – Komponentët funksionalë që ndihmojnë për të ndriçuar tonin e lëkurës dhe luftojnë rrudhat.

Mbulim i shëndetshëm – Kjo formulë ndihet më hidratuese dhe ruan një nivel optimal të vajit dhe ujit në lëkurë.

Glowy finish. BB Cream nuk ka përfundim matt. Por ju lë në lëkurë një shkëlqim natyral të lehtë.

Brand

Color

, ,

Përbërës

Snail Secretion Filtrate, Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide (CI 77891) Zinc Oxide(CI 77947), Butyloctyl Salicylate, Butylene Glycol, Ethylhexyl Salicylate, Cyclohexasiloxane, Diisostearyl Malate, Octocrylene, PEG-10 Dimethicone,Iron Oxides (CI 77492), Methyl Methacrylate Crosspolymer, Niacinamide, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Sodium Chlroride, Sorbitan Sesquioleate,Aluminum Hydroxide,Disteardimonium Hectorite, Iron Oxides (CI 77491),Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polyethylene, Triethoxcaprylylsilane, Water, Stearic Acid, Iron Oxides (CI 77499), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Disodium EDTA, Tocopherol

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon BB Cream Snail Repair Intensive”
3 persona po shohin produktin
Keshille Skincare? Na shkruaj!