Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Black Pearl Eye Gel Patch

Maska për sytë

2,790L

Linja luksoze e maskave për sytë, nga Mizon,  është e mbushur me ekstrakt perlash të zeza dhe pudër diamanti të zi për të nxitur shkëlqimin rreth zonës së syve. Përmban edhe pudër Charcoal dhe kompleksin e  manaferrës që është e pasur me antioksidantë për të pastruar dhe rigjallëruar zonën e syve.

Me efekt të menjëhershëm lifting dhe tonifikues.
Formuluar me 95% përbërës me prejardhje natyrale, i testuar dermatologjikisht.

Mizon Black Pearl Eye Gel Patch
2790L
Cmimi(Sasia) : 2790L (1 cope)

Këto maska për sytë  kundër lodhjes, rrudhave dhe rrathëve të zinj përmirësojnë pamjen e lëkurës së lodhur dhe pa jetë nën sy.

Ekstrakti i perlës së zezë ngop lëkurën me minerale esenciale dhe hidraton intensivisht, rregullon ekuilibrin hidro-lipid, ofron një efekt zbardhues, barazon tonin e lëkurës, e bën atë më të kuruar dhe rrezatuese.
Ekstrakti i manaferrës Acai është një antioksidant i fuqishëm që mbron lëkurën nga radikalet e lira, ngadalëson oksidimin e qelizave dhe parandalon rrudhat e hershme.
Vitamina C forcon lëkurën, rikthen fibrat e kolagjenit, lufton radikalet e lira dhe forcon teksturën e lëkurës . Ai gjithashtu ndriçon lëkurën, përmirëson rrathët e zinj dhe pigmentimin.

Përdorimi:

Pasi të keni pastruar fytyrën vendosni maskat e syve dhe mbajini për 20-30 min. Më pas hiqni maskat dhe masazhoni zonën rreth syve derisa të përthithet esenca plotësisht.

Përbërës

Water(Aqua), Glycerin, Niacinamide , Ceratonia Siliqua Gum, Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Potassium Chloride, Cellulose Gum, Sucrose, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Pearl Extract, Allantoin , Xanthan Gum , Synthetic Fluorphlogopite, Charcoal Powder , Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491), Adenosine, Calcium Aluminum Borosilicate, Tin Oxide (CI 77861) , Mica (CI 77019, Calcium Lactate, Disodium EDTA, Polyglyceryl-6 Caprylate, Polyglyceryl-4 Caprate, Dipotassium Glycyrrhizate, Polymethylsilsesquioxane, Diamond Powder, Butylene Glycol , Propanedio, Myrothamnus Flabellifolia Leaf/Stem Extract, Citric Acid , Ascorbic Acid, Euterpe Oleracea Fruit Extract, Glycine Max (Soybean) Seed Extract , Bis-PEG-15 Methyl Ether Dimethicone, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Tocophero, Fragrance(Parfum)

Brand

Color

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Black Pearl Eye Gel Patch”
4 persona po shohin produktin