Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine

Lovbod

Po shfaqen krejt 3 përfundimet

Filter

LOVBOD është markë k-beauty e specializuar në kujdesin e trupit. Një markë koreane e kujdesit për lëkurën që kujdeset per trupin femëror pavarësisht nga madhësia, forma, ngjyra e lëkurës dhe gjinia. Një propozim unik shitjeje që përfshin kujdesin për trupin si pjesë e rutinave tradicionale të kujdesit të lëkurës.

Hidratoni lëkurën dhe parandaloni celulitin duke përdorur esenca forcuese të trupit. Ndryshe nga shumica e hidratuesve të trupit, esencat koreane të trupit janë me peshë të lehtë dhe absorbohen shpejt. Ata nuk lënë ndjesi yndyre apo ngjitëse pas përdorimit.
Maskat e trupit janë një revolucion në kozmetikën koreane të kujdesit të lëkurës. Blini maskat e duarve të LOVBOD-it, maskat për qafën dhe maskat Bumbum. Pozitiviteti i trupit është sekreti për të zhvilluar një mendim të shëndetshëm për trupin tuaj.
Ne jemi të dashuruar me paketimet dhe imazhin e markës; sensuale dhe elegante. Zbuloni markën e parë koreane të kujdesit të lëkurës për produktet e trupit tek Sonar.

2 persona po shohin produktin