Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Village 11 Factory

VILLAGE 11 FACTORY DERMA CLEAR B5 CICA CREAM

Krem për aknet

1,500L

I përbërë me centella asiatica, panthenol dhe përbërës të tjerë hidratues bimor, Village 11 Factory Derma Clear B5 Cica Cream qetëson lëkurën dhe ndihmon në përshpejtimin e riparimit të barrierës së saj.

I përshtatshëm për personat me lëkurë të ndjeshme , akneike, të irrituar dhe me rosacea.

Pa ngjyrues artificial
I testuar dermatologjikisht

VILLAGE 11 FACTORY DERMA CLEAR B5 CICA CREAM
1500L
Cmimi(Sasia) : 1500L (1 cope)

Kremi Cica Village 11 Factory Derma Clear B5, i cili ushqen dhe forcon lëkurën nga jashtë në brendësi me kompleksin e katërfishtë Cica që përmban përveç 50% Centella, ofron një zgjidhje ideale për të qetësuar dhe hidratuar lëkurën.

Cica dhe panthenoli punojnë së bashku në harmoni për të hidratuar lëkurën dhe kontribuojnë në parandalimin e humbjes së lagështisë së lëkurës. Falë strukturës së tij të freskët dhe që shkrihet shpejt, ai depërton lehtësisht në lëkurën e thatë dhe të ndjeshme dhe e ngop lëkurën me lagështi.

Ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës dhe qetësimin e lëkurës duke luftuar efektet e shkaktuara nga faktorët e dëmshëm mjedisor.

Zhvilluar me Provitamin B5 (panthenol), e cila ka veti anti-inflamatore dhe rigjeneruese të lëkurës, ekstrakt meksikan i farës chia që ushqen lëkurën, ekstrakt i kthetrave të djallit që mbështet elasticitetin e lëkurës, ekstrakt i rrënjës së shafranit të Indisë me veti antioksiduese dhe përbërës të tjerë bimor, Village 11 Factory Derma Clear B5 Cica Cream është krijuar për të rinovuar, rigjallëruar dhe rigjallëruar lëkurën. Formuluar për të qetësuar.

Mund të preferohet nga të gjithë përdoruesit, lëkura e të cilëve bëhet e ndjeshme dhe e thatë për shkak të dobësimit të barrierës së lëkurës, që hasin probleme të skuqjes së lëkurës për shkak të faktorëve mjedisorë dhe që duan të qetësojnë shpejt dhe të ndihmojnë në riparimin e lëkurës së tyre.

Brand

Color

Përbërës

Water, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, 1,2-Hexanediol, Glycereth-26, Polysorbate 80, Diisostearyl Malate, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Panthenol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Cetearyl Alcohol, Centella Asiatica Extract, Propanediol, Sorbitan Sesquioleate, Squalane, Dimethiconol, Carbomer, Polyacrylate-13 , Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Tromethamine, Polyisobutene, Tocopheryl Acetate, Polysorbate 60, Ethylhexylglycerin, Sorbitan Isostearate, Polysorbate 20, Disodium EDTA, Glyceryl Polyacrylate, Melia Azadirachta Leaf Extract, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propolis Extract, Sodium Hyaluronate, Melia Azadirachta Flower Extract, Caprylic/Capric Triglyceride,Cinnamomum Cassia Bark Extract, Chrysanthemum Morifolium Flower Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Rehmannia Glutinosa Root Extract, Citrus Unshiu Peel Extract, Ziziphus Jujuba Fruit Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract, Hydrogenated Lecithin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Anthemis Nobilis Flower Extract, Ceramide NP, Harpagophytum Procumbens Root Extract,Scutellaria Baicalensis Root Extract, Tocopherol, Cholesterol 55, Ceramide AP,Ceramide NS, Ceramide AS, Eucalyptus Globulus Leaf Extract 59 Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Phytosphingosine, Madecassoside, Ceramide EOP

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “VILLAGE 11 FACTORY DERMA CLEAR B5 CICA CREAM”
3 persona po shohin produktin