Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike
Village 11 Factory

VILLAGE 11 FACTORY DAILY MILD SUN FLUID

Spf hidratuese

2,900L

Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës, teksturë me shkëlqim.

Një krem dielli jo-mineral me teksturë të lehtë që mbron lëkurën nga rrezet UV me një SPF 50+ PA++++ ndërsa ndihmon për të ndriçuar, përmirësuar shenjat e plakjes dhe për të mbajtur lëkurën të hidratuar për një mbrojtje të ekuilibruar afatgjatë.

– Mbrojtje 24 orë
– Produkt vegan

Formulat janë të testuara dermatologjikisht dhe pa parabene dhe sulfate.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Mbrojtes nga dielli Rrudha Formulimi: Krem Përbërësit kryesorë: Adenosine Ekstrakte bimore Formati: 50 ml Kategorite:
VILLAGE 11 FACTORY DAILY MILD SUN FLUID
2900L
Cmimi(Sasia) : 2900L (1 cope)

DAILY MILD SUN FLUID ofron mbrojtje nga dielli SPF 50+ PA++++. Përdor filtra kimikë për të mbrojtur lëkurën nga rrezet UVB dhe UVA. Formula e butë dhe me teksturë të lehtë, përmban Kompleksin V11™ (Kompleks bimor), niacinamide dhe adenozinë për efekte anti-plakje dhe hidratuese. Përbërës të tjerë si acidi hialuronik dhe vitamina E hidratojnë lëkurën dhe japin veti antioksiduese.

Kremi i lehtë ndaj diellit krenohet me një strukturë të lëmuar që përhapet lehtësisht dhe nuk lë ngjyrë të bardhë. Është ideal për të gjitha llojet e lëkurës, posacërisht pë lëkurën e thatë.

Benefitet

– Mbroni duke përmirësuar gjendjen e lëkurës tuaj

Përmban 11% të kompleksit ekskluziv 11™ të Village dhe Acidit Hyaluronik për të rimbushur lagështinë e lëkurës tuaj, ndërsa përbërësit funksionalë Niacinamide & Adenosine ndihmojnë për të ndriçuar lëkurën tuaj dhe për të përmirësuar shenjat e plakjes.

– Testuar për mbrojtje nga dielli me qëndrueshmëri të gjatë

Agjentët kundër diellit me filtër kimik mbrojnë në mënyrë efektive lëkurën tuaj kundër ekspozimit ndaj rrezeve UVA dhe UVB me një efekt klinik të testuar 24-orësh të mbrojtjes UV

– Testuar për mbrojtjen e filtrit të dritës blu

Produkti Daily Mild Sun Fluid i Village është testuar klinikisht për të garantuar mbrojtje nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ i prodhuar nga burimet HEVL (High Energy Visible Light), duke ofruar mbrojtje të plotë nga burimet e dëmshme për mjedisin.

– Teksturë e lehtë dhe me shkëlqim

Një teksturë që përhapet lehtësisht dhe përthithet në mënyrë të përsosur në lëkurë, duke lënë një shkëlqim natyral për një pamje më të gjallë.

Brand

Color

Përbërës

Water, Butylene Glycol, Propanediol, Dibutyl Adipate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Silica, C18-21 Alkane, Cetyl Ethylhexanoate, Methylene Bis-benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Niacinamide, Dicaprylyl Carbonate, Caprylyl Glycol, Polyurethane-15, Cetyl Dimethicone, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Sorbitan Stearate, Decyl Glucoside, Ethylhexylglycerin, PPG-17/IPDI/DMPA Copolymer, Adansonia Digitata Seed Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Portulaca Oleracea Extract, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tromethamine, 1,2-Hexanediol, Polyacrylate Crosspolymer-6, Xanthan Gum, Panthenol, Cetraria Islandica Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract, Gelidium Cartilagineum Extract, Himanthalia Elongata Extract, Laminaria Japonica Extract, Myrciaria Dubia Fruit Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Adenosine, Glycerin, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Disodium EDTA, Hexylene Glycol, Tocopherol.

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “VILLAGE 11 FACTORY DAILY MILD SUN FLUID”
4 persona po shohin produktin