Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike
-26%
Mizon

Mizon Snail Repair Eye Cream

Krem rigjenerues për sytë

(1 shqyrtim nga klient)

Çmimi origjinal qe: 1,900L.Çmimi i tanishëm është: 1,400L.

Krem për sytë me ekstrakt kërmilli – 80%

• Rigjeneron lëkurën rreth syve
• Përmban EGF (Epithelial Cell Growing Factor) që ndihmon në rigjenerimin e lëkurës në nivel qelizor dhe rigjeneron lëkurën e dëmtuar.
• Përmirëson ndjeshëm rrudhat
• Zbardh zonën ku aplikohet fale niacinamide
• Zbut dhe hidraton
• Përthithet lehtë nga lëkura

Mund ta përdorni edhe për rrudhat në pjesët anësore të buzëve dhe pjesën e qafës ose ballit.

Mizon Snail Repair Eye Cream
1400L
Cmimi(Sasia) : 1400L (1 cope)

Të lodhur nga rrudhat dhe fakti që lëkura juaj nuk po përmirësohet?

Provoni kremin me efekte të jashtëzakonshme të ekstraktit të kërmillit.

• I sigurt të përdoret edhe nga personat me lëkurë sensitive
• Përmirëson dukshëm rrudhat
• Lufton rrathët e zinj

Si ta aplikoni:

Pasi e keni pastruar fytyrën, aplikoni kremin në lëkurë, dhe lehtësisht duhet të bëni tapping (në mënyrë që ta përthithi lëkura më mirë)
Shmangni masazhin e fortë në lëkurë
Rekomandohet të ruhet në frigorifer.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, i testuar dermatologjikisht.

Manufacturer

Color

Ingredients

Water , Snail Secretion Filtrate (48,000ppm), glycerine,1,2-Hexanediol, Limnanthes Alba (Meadowfoam Seed oil, Niacinamide, Butylene Glycol, Cetearyl Olivate, Squalane, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Sorbitan Olivate, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Beeswax , Dimethicne, Polyisobutene, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Polysorbate 20, Sorbitan Isosterate, Disodium EDTA, Betula Alba Juice, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Exctract, Myristic Acid, Sodium Hyaluronate, Portulaca Oleracea Extract , Copper Tripeptide-I

1 vleresim per Mizon Snail Repair Eye Cream

  1. Bushi

    Jashtezakonisht i mire. Une e perdor per te gjithe fytyren dhe jo vetem tek syte dhe ndryshimi ishte i menjehershem. Faleminderit

Shto nje vleresim
3 persona po shohin produktin