Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Snail Repair Intensive Gold Eye Gel Patch

Maska për sytë

2,390L

Përkëdheli sytë me maskat luksoze me filtrat kërmilli dhe ar!

Maska hidrogeli të lehta për t’u aplikuar nën sy që përmbajnë mucin kërmilli, ar 24K dhe peptide që rimbushin hidratimin dhe elasticitetin në zonën pa jetë të syve, rivendosin elasticitetin, forcojnë lëkurën  dhe zvogëlojnë pamjen e qeskave dhe rrathëve nën sy.

Mizon Snail Repair Intensive Gold Eye Gel Patch
2390L
Cmimi(Sasia) : 2390L (1 cope)

Po, është e mundur të ushqeni dhe të riktheni lëkurën tuaj në të njëjtën kohë – këto maska janë prova e kësaj!

Lëkura rreth syve është shumë e hollë dhe ka një tendencë për t’u tharë dhe të duket pa jetë. Duke qenë se është një zonë kaq delikate, përbërësit me veti rigjeneruese, si mucina e kërmillit, mund të bëjnë mrekulli për të. Falë këtij përbërësi, këto maska ushqejnë dhe riparojnë zonën dhe veprojnë si një pengesë që parandalon lëkurën të humbasë lagështinë e saj.

Maskat janë bërë me hidrogel, kështu që jo vetëm që ngjiten dhe përshtaten në mënyrë të përsosur me zonën e konturit të syve, por ky material gjithashtu nxit thithjen e lëndëve ushqyese dhe ndihmon në ruajtjen e lagështirës. Ato përmbajnë gjithashtu pluhur ari 24 karat, një përbërës i fuqishëm kundër plakjes; 5 peptide kolagjeni që përmirësojnë elasticitetin e lëkurës; dhe ekstraktet e shegës, të cilat ndriçojnë zonën dhe reduktojnë rrathët e zinj. Janë perfekte për lëkurën e lodhur dhe të dëmtuar!

Brand

Color

Përbërësit:

Water, Glycerin, Calcium Chloride, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Xanthan Gum, Niacinamide, Dipropylene Glycol, Methylpropanediol, Snail Secretion Filtrate (10,000ppm), 1,2-hexanediol, Pentylene Glycol, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Bambusa Textilis Stem Extract, Pinus Palustris Leaf Extract, Chondrus Crispus Powder, Hydrolyzed Collagen, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexylglycerin, Phellinus Linteus Extract, Inonotus Obliquus (Mushroom) Extract, Gold (0.89ppm), Adenosine, Octapeptide-7, sh-Octapeptide-4, sh-Oligopeptide-4, sh-Oligopeptide-9, sh-Decapeptide-7, sh-Decapeptide-9, sh-Pentapeptide-19, Caffeoyl Tripeptide-1, Hydroxyethylcellulose, Synthetic Fluorphlogopite, Tin Oxide (CI 77861), Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxide (CI 77491), Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Fragrance

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Snail Repair Intensive Gold Eye Gel Patch”
2 persona po shohin produktin