Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch

Ngjitëse për sytë hidratuese

(2 shqyrtime nga klientë)

2,500L

Lëkura rreth syve është e para që tregon rrudhat, lodhjen , rrathet e zinj … Ndaj kujdesi ndaj lëkurës së syve duhet të jetë maksimal dhe konstant nëse doni të dukeni mirë.

• Redukton fryrjen
• Rrathët e zinj
• Hidraton lëkurën
• Përmirëson rrudhat rreth syve

• Nuk rrëshqasin
• Masa ideale për efekt maksimal
• Super elastike me efekt lifting për sytë

TE GJITHA PRODUKTET E SHITURA

Nëse jeni duke kërkuar të hidratoni në mënyrë specifike lëkurën rreth zonës së syve, merrni sa më shpejt Mizon Acid Hyaluronic Acid Patch. Jo vetëm që është e pasur me përbërës hidratues, por edhe vetë maska është bërë nga material i tretshëm në ujë dhe i tipit xhel që ngjitet mirë në lëkurë dhe injekton plotësisht lëndët ushqyese .

Plus, nuk rrëshqasin, kështu që ju mund të punoni ndërkohë që keni patches nën sy.
Në përmbajtje ka përbërësit më hidratues (Acid Hyaluronic, Niacinamide, Adenosine) , Hyaluronic Acid Eye Patch është çelësi për të rigjallëruar lëkurën poshtë syve tuaj.

Acidi hialuronik mbush lëkurën me hidratim dhe përforcon funksionin pengues për të parandaluar humbjen e mëtejshme të lagështisë dhe ka efekt të menjëhershëm.
Përmirëson rrudhat, hidraton lëkurën rreth syve, kujdeset për rrathët e zinj dhe i jep shkëlqim e gjallëri pamjes tuaj.

Për të marrë maksimumin: mbajini në frigorifer!

Hyaluronic Acid Eye Gel Patch Face Placements Image
Hyaluronic Acid Eye Gel Patch Spoon Demonstration
Hyaluronic Acid Eye Gel Patch Spoon Demonstration

Pasi keni larë fytyrën dhe aplikuar tonin vendosni eye patches.

Eye patches mbahen 20-30 min.

Pasi i keni hequr masazhoni zonën rreth syve.

Rise and shine!

Brand

Manufacturer

Color

Ingredients

Aqua, Glycerin, Dipropylene Glycol, Chondrus Crispus Powder, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Chlorphenesin, Allantoin, Benzyl Glycol, Niacinamide, Synthetic Fluorphlogopite, Dipotassium Glycyrrhizate, Butylene Glycol, Adenosine, Disodium EDTA, Calcium Lactate, Titanium Dioxide, 1,2-Hexanediol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Ehtylhexylglycerin, Hydrolized Collagen, Fragrance, Sodium Hyaluronate, Raspberry Ketone, Laminaria Japonica Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Codium Tomentosum Extract, Salicornia Herbacea Extract, Undaria Pinnatifida Extract, Brilliant Blue FCF (CI 42090), Hydrolized Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate

Format

84 gr/ 2.96 oz 60 patches

2 vleresime per Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch

  1. Fjori

    E bleva bashke me kolagjenin dhe me ndryshoi komplet fytyra

  2. Enejda

    E perdor gjithmone kur jam ne zyre, as nuk me bezdisin dhe hidratojne shume.

Shto nje vleresim
2 persona po shohin produktin