Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Only One Eye Cream for Face

Krem antirrudhë

1,490L

Krem që aplikohet butësisht jo vetëm në zonën rreth syve, por edhe në zonat ku keni rrudha në fytyrë, duke e lënë lëkurën të fortë dhe plot elasticitet.

6 funksione në 1 krem të vetëm:
– Zbut dhe ushqen lëkurën
– Përmirëson rrudhat dhe linjat e mimikës
– Shton elasticitetin e lëkurës
– Qetëson dhe hidraton
– Tendos dhe tonifikon lëkurën
– Zbeh rrathët e zinj

Shpëtimtari juaj ideal tashmë ju pret në çdo rrethanë!

Mizon Only One Eye Cream for Face
1490L
Cmimi(Sasia) : 1490L (1 cope)

I formuluar me kompleksin 3-peptide, ky krem  ndihmon në reduktimin e shfaqjes së rrudhave duke rikthyer elasticitetin dhe duke ushqyer lëkurën.

Krem me përbërës të fuqishëm, i cili e shndërron pamjen e lodhur të fytyrës në një të shëndetshme.
Falë filtratit të mukusit, ndalon shenjat e plakjes së parakohshme të lëkurës dhe rikthen pamjen rinore të saj.
Një kompleks me tri-peptide ndihmon në rikthimin e elasticitetit dhe fortësisë së lëkurës, duke përmirësuar në mënyrë efektive rrudhat dhe duke ju dhënë një lëkurë të fortë dhe të rigjeneruar. BIO POLYMER PRO, një sistem mbyllës i dyfishtë i lagështisë për të mbajtur lagështinë dhe ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës duke e mbajtur atë të hidratuar gjatë gjithë ditës.
Niacinamidi ju ndihmon me zbehjen e rrathëve të zinj.

Merrni një sasi sa bizele në gisht dhe masazhoni butësisht në lëkurë duke e përdorur edhe në zonat e tjera ku keni rrudha, psh në zonën e ballit dhe linjat e krijuara anësh buzëve.

Brand

Color

Përbërësit:

Water, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Propanediol, Dimethicone, Niacinamide, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, 1,2-Hexanediol, Polysorbate 20, Hydrogenated Polyisobutene, Cetearyl Olivate, Polyacrylate-13, Sorbitan Olivate, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Polyisobutene, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, PEG-75 Stearate, Sodium Polyacrylate, Dimethiconol, Ceteth-20, Steareth-20, Sorbitan Isostearate, Ethylhexylglycerin, Dipotassium Glycyrrhizate, Xanthan Gum, Polyquaternium-51, Tranexamic Acid, Adenosine, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Disodium EDTA, Glutathione, Squalane, Phytosteryl/Behenyl/Octyldodecyl Lauroyl Glutamate, Caprylic/Capric Triglyceride, Fructooligosaccharides, Saccharide Hydrolysate, Caprylyl Glycol, Palmitoyl Tripeptide-5, Pullulan, Isomalt, Salicornia Herbacea Extract, Pentylene Glycol, Sambucus Nigra Flower Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Extract, Magnolia Liliflora Flower Extract, Plumeria Rubra Flower Extract, Lilium Tigrinum Extract, Madecassoside, Centella Asiatica Extract, Houttuynia Cordata Extract, Origanum Vulgare Leaf Extract, Salvia Hispanica Seed Extract, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Sodium Carrageenan, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Portulaca Oleracea Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Algae Extract, Copper Tripeptide-1, Hyaluronic Acid, Sea Salt, Lactic Acid, Lecithin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Phenoxyethanol, Fragrance, Linalool, Limonene, Citronellol

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Only One Eye Cream for Face”
3 persona po shohin produktin