Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Peptide 500

Serum antirrudhë

(1 shqyrtim nga klient)

3,390L

Original Skin Energy
Holy Grail

Peptidet – “lajmëtarët” që nxisin qelizat të prodhojnë kolagjen dhe elastin.

Ato janë vërtet të rëndësishme për të riparuar, gjallëruar,  trajtuar problemet me pigmentin e lëkurës dhe për të hidratuar lëkurën në thellësi.

The magic drops of youth!

• 45% peptide
• Formulë e përqëndruar
• Nxit prodhimin e kolagjenit dhe elastinës
• Mbron lëkurën nga radikalet e lira të oksigjenit
• Për të gjitha llojet e lëkurës.
• I testuar dermatologjikisht

• Pa ngjyrues artificial; Pa paraben; Pa aromë.

Mizon Peptide 500
3390L
Cmimi(Sasia) : 3390L (1 cope)

Qelizat që të jetojnë më gjatë kanë nevojë për kujdes të vazhdueshëm. Është koha tju prezantojmë me eliksirin e rinisë Peptide 500 Ampoule.

Mosha e kujdesit për produktet ani-ageing është 30 + (por unë do tju sugjeroja të mos fokusoheshit më shumë tek mosha sesa tek gjëndja e lëkurës)

Serumi, I cili përmban 45% peptide ju ndihmon të përmirësoni rrudhat aktuale dhe shmangni rrudhat e reja.

Sugjerohet të përdoret më shumë në darkë. Mjaftojnë 2-3 pika dhe shpërndaheni lehtësisht në fytyrë dhe në pjesën e qafës.

E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

Rezultati: Përmirësim të rrudhave të mimikës, tonifikim I lëkurës. Unifikim I tonalitetit dhe lëkurë elastike. Me pak fjalë një fytyrë që “shkëlqen” .

FORMULË E PËRQËNDRUAR

Peptide 500 Teksture image
Peptide 500 Structure image
Peptide 500 Adenosine Image
acid hyaluronic peptide 500 teksture Image
Collagen 100 si ta perdorni Image

Pasi të keni larë fytyrën merrni serumin dhe vendosni 2-3 pika në fytyrë.

Më pas përhapeni lehtësisht në fytyrë dh pjesën e qafës dhe masazhoheni.

Rezultati : Lëkurë që shndërrin dhe është plotë jetë.Forever young.

Manufacturer

Color

Ingredients:

Water,Methylpropanediol,Butylene Glycol,Glycerin,Pentylene Glycol,PEG-60 Hydrogenated Castor Oil,Phenoxyethanol,1,2-Hexanediol,Sodium Hyaluronate,Ethylhexylglycerin,Copper Tripeptide-1,Adenosine,Beta-Glucan,Disodium EDTA,Propanediol,CentellaAsiatica Extract,Houttuynia Cordata Extract,Salvia Hispanica Seed Extract,Caprylyl Glycol,Acetyl Hexapeptide-8

Format

30 ml

1 vleresim per Mizon Peptide 500

  1. Besa

    Shuuume i mire sa me thone te gjithe qe me ka ndryshuar fytyra, po e shkruaj kete review pasi e porosita per here te dyte, duhet ta provoni.

Shto nje vleresim
5 persona po shohin produktin