Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike
-17%

Mizon Hyalugen Le Lift Line

Linje antirrudhe

Çmimi origjinal qe: 8,320L.Çmimi i tanishëm është: 6,900L.

Shtoni shkëlqimin dhe tonifikimin  e lëkurës me një përzierje unike të acidit hialuronik dhe kolagjenit me peshë të ulët molekulare në serinë inovatore të Mizon Hyalugen.

Formula e avancuar antirrudhë e Hyalugen do të hidratojë thellësisht dhe do të mbështesë sintezën e kolagjenit të lëkurës për të krijuar lëkurë më të re, të fortë dhe të hidratuar mirë. Linja është e përshtatshme për ju që dëshironi të parandaloni linjat e mimikës dhe rrudhat, por është gjithashtu një zgjedhje e mirë nëse dëshironi t’i jepni pak shkëlqim dhe vitalitet lëkurës së lodhur dhe pa jetë. Linja përmban:

– Hyalugen Le Lift Serum
– Hyalugen Le Lift Cream
– Hyalugen Double Layer Mist
– Hyalugen Pearly Jelly Mask

Mizon Hyalugen Le Lift Line
6900L
Cmimi(Sasia) : 6900L (1 cope)

– Hyalugen Le Lift Serum – 30 ml

Serumi Hyalugen Le Lift është një serum i koncentruar dhe i fuqishëm që kombinon disa përbërës kundër plakjes dhe përmirësimit të lëkurës, si adenozina, niacinamidi, betaglukani dhe përzierja unike e hialuronit dhe kolagjenit. Pigmentimi i lehtë dhe njollat e lehta në tonin e lëkurës do të zbardhen dhe do të unifikohen falë niacinamid-it , i cili në të njëjtën kohë siguron ruajtjen e një ekuilibri optimal lagështi-yndyrë. Adenozina dhe kolagjeni përmirësojnë elasticitetin e lëkurës dhe krijojnë një sipërfaqe të lëmuar të lëkurës, ndërsa Beta-Glucan stimulon sintezën e EGF (faktori i rritjes epidermale), mbështet riparimin e qelizave dhe nxit sintezën e kolagjenit.

– Hyalugen Le Lift Cream – 50 ml

Kremi Hyalugen Le Lift është një krem hidratues, tonifikues dhe forcues i barrierës që parandalon humbjen e lagështirës, zvogëlon rrudhat e krijuara nga thatësisa dhe e mban lëkurën të butë. Përmbajtja e acideve hialuronik dhe kolagjenit mbush lëkurën, zbut shenjat e plakjes dhe nxit prodhimin e qelizave të reja, në mënyrë që lëkura të duket e freskët dhe e gjallë.
Vitamina E kontribuon me efektin e saj antioksidant, i cili neutralizon radikalet e lira dhe mbron lëkurën nga plakja, lëkura e varur dhe humbja e hershme e elasticitetit.

– Hyalugen Double Layer Mist – 100 ml

Formula e lehtë por e fuqishme përmban niacinamide për të ndriçuar lëkurën dhe adenozinë për të përmirësuar linjat dhe rrudhat e krijuara. Formulë hipoalergjike.
Për ta përdorur, tundeni shishen për të përzier shtresat me bazë vaji dhe uji. Përdoreni si hapin e fundit të rutinës suaj të kujdesit për lëkurën për lagështi dhe shkëlqim.

– Hyalugen Pearly Jelly Mask

Maska me xhel Aurora që përmban ‘Hyalugen’ për përmirësimin e elasticitetit të lëkurës dhe rritjen e lagështisë, duke ju dhënë një shkëlqim vezullues. Hyalgen është risia më e re nga Mizon (Hyaluronic Acid + Collagen) E përbërë nga dy pjesë, ajo ngjitet mirë në lëkurë dhe përshtatet lehtësisht me fytyrën tuaj. Komode për t’u përdorur gjatë gjithë vitit duke i dhënë lëkurës hidratim dhe shkëlqim. Maska  është bërë nga  një esencë hialugjeni të ngurtësuar, dhe është hipoalergjike.

 

Përbërës

Water, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Niacinamide, Hydrogenated Polydecene, C12-16 Alcohols, Ammonium, Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Palmitic Acid, Polyglyceryl-2 Stearate, Hydrogenated Lecithin, Hydroxyacetophenone, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Sorbitan Isostearate, 1,2-Hexandiol Adenosine, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen, Dipotassium Glycyrrhizate, Tocopherol

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Hyalugen Le Lift Line”
4 persona po shohin produktin