Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket SPF Serume Syte Hidratues Maska Trajtime Lares Toner/Essence Eksfoliant Shampo Kozmetike Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set
-19%
Mizon

Mizon Collagen 100

Serum me kolagjen

(5 shqyrtime nga klientë)

Çmimi origjinal qe: 2,700L.Çmimi i tanishëm është: 2,190L.

Original Skin Energy
Forever Young

Pikat që gjallërojnë dhe sjellin mrekulli.
• 90 % Collagen Marine

• Tonifikon dhe i jep lëkurës gjallëri.
• Zbut dhe përmirëson rrudhat
• Mbron dhe hidraton lëkurën
• Efekt lifting

Zgjoje lëkurën tënde nga gjumi i thellë!

• Pa ngjyrues artificial; Pa paraben; Pa aromë.

Mizon Collagen 100
2190L
Cmimi(Sasia) : 2190L (1 cope)

Nëse jeni të shqetësuar për shfaqjen e rrudhave dhe linjave të holla në fytyrën tuaja , ky do të jetë aleati juaj më i mirë.  Në një kohë të shkurtër do të vini re ndryshimin në lëkurë.

Serumi i kolagjenit përmban 90% kolagjen detar (collagen marine) që tonifikon dhe hidraton më së miri. Përpos kësaj serumi ka efekt lifting dhe mbrojtës. Në sajë të ekstraktit të 11 llojeve të ndryshme të bimeve, pas aplikimit do të vini re një barrierë të lehtë mbrojtëse në lëkurë që për zona si Tirana ku ndotja është maksimale, është domosdoshmëri për fytyrën.

Jo vetëm kaq, serumi i rikthen gjallërinë dhe butësinë lëkurës suaj.
Me përbërës natyral dhe format ekonomik. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Në përbërje ka gjithashtu acid hialuronik, niacinamide, polipeptid-3, alantoin, panthenol, ekstrakte bimore (papaja, mjedër, arnica etj.)

Mos harroni se përveçse fytyrës, aplikoheni edhe në zonën e qafës dhe dekoltesë.

FORMULË E PËRQËNDRUAR

Collagen 100 Marine Cream Image

COLLAGEN MARINE
90 % collagen marine që tonifikon, forcon dhe rrit elasticitetin e lëkurës suaj. Sekreti i rinisë!

Collagen 100 Coppertripetide Ingredient Image

COPPER TRIPEPTIDE
Copper Tripeptide-1 dhe Vitamin B5 ndihmojnë të luftojnë lëkurën pa jetë dhe të varur.

Collagen 100 ekstrakt bime Image

11 EKSTRAKTE BIMORE
Raspberry,Arnica dhe ekstraktet e tjera bimore ndihmojnë në krijimin e barrierës mbrojtëse.

acid hyaluronic peptide 500 teksture Image

HYALURONIC ACID
Në sajë të acidit hyaluronic dhe alantoin-ës lëkura do të jetë më e hidratuar dhe më e plotë.

Collagen 100 si ta perdorni Image

Pasi të keni larë fytyrën merrni serumin dhe vendosni 2-3 pika në fytyrë.

Më pas përhapeni lehtësisht në fytyrë dh pjesën e qafës dhe masazhoheni.

Rezultati : Lëkurë që shndërrin dhe është plotë jetë.Forever young

Brand

Manufacturer

Color

Përbërësit

Water, Methyl propanediol, 1,2-hexanediol, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Hydrolyzed collagen (921ppm), Ethylhexylglycerin, Allantoin, Carbomer, Tromethamine, Panthenol ,Adenosine, Disodium EDTA, Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, Centella Asiatica, Extract Houttuynia Cordata Extract, Salvia Hispanica Seed Extract, Caprylyl Glycol, Palmitoyl Tripeptide-5, Copper Tripeptide I, Acetyl Hexapeptide-8, Phenoxyethanol.

5 vleresime per Mizon Collagen 100

 1. Tatjana

  Para 3 vjetesh kam marre nje kur kam qene ne Seul bashke me disa kremra te tjere te mizon dhe kam mbetur shume e kenaqur. E rekomandoj per mbi 30 vjec.

 2. Xhen

  E perthith shume mire lekura dhe i jep shkelqim *_*

 3. Alda

  Po e perdorim dhe une dhe mami, mami ka efekte me te dukshme se un por mua me pelqen shume shkelqimi qe i jep fytyres

 4. Meriola

  Produktin ma sugjeroi vajza e instagramit dhe ja ka vlejtur 100%, e falenderoj

 5. Drilona

  o zot kolagjeni eshte nje dashuri, ishalla sndryshon asnjhere se vepruari keshtu <3

Shto nje vleresim
3 persona po shohin produktin
Keshille Skincare? Na shkruaj!